Dominion
81/100 - 134×

Dominion

Před pětadvaceti lety přilétli na Zemi zlí andělé z nebes pod vedením archanděla Gabriela, aby potrestali a zničili lidstvo. V poslední lidské pevnosti se nyní musí poslední přeživší snažit, aby přežili své naprosté vyhlazení s pomocí archanděla Michaela, který se ke svému druhu obrátil zády.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Christopher Egan (Alex Lannon), Roxanne McKee (Claire Riesen), Shivani Ghai (Arika), Alan Dale (Edward Riesen), Tom Wisdom (Michael), Kim Engelbrecht (Noma Banks), Carl Beukes (Gabriel), Anthony Head (David Whele), Rosalind Halstead (Becca Thorn), Luke Allen-Gale (William Whele), Christina Chong (Zoe), Nic Bishop (Gates Folez), Simon Merrells (Julian), Olivia Mace (Laurel Phillips), Luke Tyler (Pete)

Edward Riesen

Edward Riesen

Vůdce a generál města Vega.

Sezóny 2
2014 - 2015

Generál Edward Riesen vedl před 20 lety lidstvo, které se bránilo andělům a dnes je vůdcem města Vega. Riesen vybudoval město Vega a lid rozdělil do několika tříd, aby zajistil pořádek a přežití samotného města.

Riesen má dceru Claire, která po něm má převzít vládu nad městem. Trvá na tom, aby si vzala za muže Williama Whelea, syna vlivného ministra obchodu Davida Whelea, čímž by pro město zajistil silnou a dobrou vládu.

I generál Riesen má své tajnosti, jednou z nich je jeho poměr s Clementine Riesen, jeho bývalou manželkou, ze které se stal anděl. Edward tento vztah udržuje v tajnosti, protože kdyby se na to přišlo, tak by byl pravděpodobně sesazen ze své pozice.

Edward je sice rozumný, ale někdy až příliš tvrdohlaví. Rozhodně však není hloupý a samozřejmě ví tajném milostném poměru své dcery s Alexem Lannonem.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama