Dominion
81/100 - 134×

Dominion

Před pětadvaceti lety přilétli na Zemi zlí andělé z nebes pod vedením archanděla Gabriela, aby potrestali a zničili lidstvo. V poslední lidské pevnosti se nyní musí poslední přeživší snažit, aby přežili své naprosté vyhlazení s pomocí archanděla Michaela, který se ke svému druhu obrátil zády.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Christopher Egan (Alex Lannon), Roxanne McKee (Claire Riesen), Shivani Ghai (Arika), Alan Dale (Edward Riesen), Tom Wisdom (Michael), Kim Engelbrecht (Noma Banks), Carl Beukes (Gabriel), Anthony Head (David Whele), Rosalind Halstead (Becca Thorn), Luke Allen-Gale (William Whele), Christina Chong (Zoe), Nic Bishop (Gates Folez), Simon Merrells (Julian), Olivia Mace (Laurel Phillips), Luke Tyler (Pete)

Gabriel

Gabriel

Vůdce nepřátelských andělů.

Sezóny 2
2014 - 2015

Archanděl Gabriel je Michaelův pohrdavý a žárlivý bratr. Gabriel je vůdce andělů, kteří bojují proti jakékoliv lidskosti. Jeho jediným cílem je vyhladit lidstvo, které od srdce nenávidí.

Gabrielovým úhlavním nepřítelem je jednoznačně jeho bratr Michael, kterého nenávidí už jen kvůli jeho sympatiím k lidstvu. I když se tito dva od kosti nenávidí, tak si vždycky v poslední chvíli uvědomí, že jsou bratři, proto jeden druhého nedokáže zabít. Nebo ano?

Gabriel hodlá pro zničení lidstva udělat cokoliv, proto používá nejrůznější prostředky, kterými by toho dosáhl. Kromě svých přisluhovačů, které na lidstvo pravidelně posílá, využívá i jednotlivých lidských zrádců, kteří jsou ochotni se k němu přidat. Jedním z nich je i aristokrat William Whele, syn mocného obchodníka a aristokrata Davida Whelea.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
LadyD

Gabriel prostě nejlepší :) … škoda, že nepřišla další řada a nedostal šanci Lucifer :/

15.8.2017 | 0:18:59
Cheera

Skvelý záporák… Lepšieho herca by do tejto pozície asi ani nenašli :)

30.6.2014 | 14:25:00

Stav překladu

Epizoda S02E13: Sine Deo Nihil

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @DoctorWho^ ,@KlárkaP a @LuAn
Korekce: @LuAn a Dark n´Twisty

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama