The Dropout (Kauza Theranos)
88/100 - 5×

The Dropout(Kauza Theranos)

Elizabeth Holmes se pokouší o revoluci ve zdravotnictví. Ukončila studium na vysoké škole a snaží se založit technologickou společnost, která lidem sdělí veškeré informace o jejich zdraví, a to jen z několika kapek krve. Seriál byl natočen podle skutečné události a díky stejnojmennému podcastu The Dropout.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Životopisný
hrají
Amanda Seyfried (Elizabeth Holmes), Naveen Andrews (Sunny Balwani), Laurie Metcalf (Phyllis Gardner), William H. Macy (Richard Fuisz), Stephen Fry (Ian Gibbons), Sam Waterston (George Shultz), Dylan Minnette (Tyler Shultz), Camryn Mi-young Kim (Erika Cheung)
redaktoři
fifakovaterka

Amanda Seyfried získala první cenu Emmy za roli v seriálu The Dropout

Amanda Seyfried získala první cenu Emmy za roli v seriálu The Dropout

Amanda Seyfried si během pondělního večera předávání cen Emmy 2022 odnesla cenu za nejlepší herečku v limitovaném seriálu nebo televizním filmu za The Dropout.

0 0
18.9.2022

Herečka byla nominována spolu s Toni Collette (The Staircase), Julia Garner (Inventing Anna), Lily James (Pam & Tommy), Sarah Paulson (American Crime Story) and Margaret Qualley (Maid).

“Je to opravdu příjemný pocit,„ řekla Seyfried o svém vítězství, když přicházela na pódium. Ve své děkovné řeči dále poděkovala hercům a štábu seriálu The Dropout a také svým blízkým. "Bylo to opravdu náročné, ale bylo to nejlepší období mého života,“ řekla herečka o práci na seriálu.

Foto: NBC

Vítězství znamenalo pro Amandu první nominaci na cenu Emmy i první výhru. V limitovaném seriálu společnosti Hulu, který vychází ze stejnojmenného podcastu ABC News, ztvárnila zneuznanou zakladatelku společnosti Theranos Elizabeth Holmes.

Poté, co během děkovné řeči děkovala svým dětem, herečka v zákulisí přiznala, že to u její dcery vyvolalo zmatenou reakci.

Je to obrovské předávání cen a oni se na ni museli dívat v televizi. Takže moje dcera se rozplakala, protože byla zmatená z toho, jak jsem to udělala, že k ní mluvím přes televizi. Tak jsem jí potom zavolala. Měla být v posteli. Nečekala jsem, že bude mít takovou reakci, ale myslím, že za deset let to ocení. Nevím, jak je to s mým synem. Je příliš malý na to, aby to vnímal. Ale opravdu jsem to pro ně chtěla udělat.

Diskuze /1

Buboflies

Klobúk dole, keď som si pozrela pár videí s reálnou zakladateľkou Theranosu, tak Amanda ju veľmi dobre zahrala, dokonca aj ten zhrubnutý hlas a výraz v tvári, akoby mala ústa plné kyslého citrónu :D Zrejme sama nevedela prehltnúť, čo vyvádzala… Takže cenu si určite zaslúži za také hodnoverné stvárnenie, ktoré určite pozdvihlo seriál o laťku vyššie :)

1.12.2022 | 7:43:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama