Élite (Elita)
96/100 - 57×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Armando de la Ossa

Armando de la Ossa

Byznysmen, který se intimně sblíží s Mencíou.

Sezóny 2
2021 - 2022

Armando je pohledným a elegantním španělským byznysmenem, který v mládí chodil na školu Las Encinas, kde navázal přátelství s Benjamínem Blancem. Později se z nich dokonce stali obchodní partneři.

Armando často tráví večery v nočních klubech a zejména po boku mladých dívek. Navenek se jeví jako slušný muž, díky čemuž dokáže tyto dívky okouzlit a obalamutit. Ačkoliv je ochoten nabízet svou pomoc, zejména finanční, očekává, že za to dostane to, co si zaslouží – sexuální styk s těmito dívkami. Když to ale taková dívka odmítne, odhalí se jeho agresivní a manipulativní stránka a začne předkládat výhružky. A právě jednou z takových dívek, které se mu podaří svést, je Benjamínova dcera Mencía, která hledá u někoho finanční výpomoc a najde ji právě u Armanda.
Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S05E08: Tu lado del mundo y el mío

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Šestá série a další povídky potvrzeny

Šestá série a další povídky potvrzeny

Netflixovský seriál Élite se může radovat, jelikož bylo oznámeno, že se dočkal objednávky šesté série. A aby se jeho svět mohl nadále rozšiřovat, můžeme se těšit i na další várku Elitních povídek, které spatříme ještě letos.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama