Élite (Elita)
96/100 - 60×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
8 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Omar Ayuso (Omar Shanaa), André Lamoglia (Iván Cruz Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán Goldstein), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), Diego Martín (Benjamín Blanco), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Élite

Élite je španělský thrillerový seriál, který sleduje skupinku středoškoláků na elitní soukromé škole Las Encinas. Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na této exkluzivní škole a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k zavraždění jednoho z jejich vrstevníků, což nakonec ovlivní současné a i ty budoucí životy úplně všech.

Seriál Élite byl vytvořen pro streamovací službu Netflix, kde si odbyl premiéru v říjnu 2018. Za vznikem seriálu stojí Carlos Montero a Darío Madrona. Seriál prozkoumává témata spojována s teen dramaty, ale dotýká se i progresivnějších témat jako jsou sexualita, závislosti či kriminální život. Každá série se odehrává ve dvou časových obdobích, kdy se v jednom dozvídáme, že došlo k nějakému trestnému činu a dochází k výslechu dotyčných a v druhé časové linii sledujeme, co k onomu činu vedlo.


(Plakát ke třetí sérii. Foto: Netflix)

Hlavní role ztvárňují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Skvelý seriál. Veľmi zaujímavým a pútavým spôsobom je urobená zápletka každej jednej série. Má to akciu, postavy sa každou sériou vyvíjajú a vzťahy a iterakcie medzi nimi sú tiež dobre spracované. 100%… proste pecka.

redaktor
15.4.2022 | 22:48:23
Lils

Super seriál, odporúčam každému nech si ho pozrie :)

28.12.2021 | 16:24:52
Stardos

Ačkoliv vidím v seriálu hodně inspirace z 13RW, myslím si, že je daleko lepší, alespoň tedy první, druhá i třetí série :)

27.6.2021 | 13:22:03
daiv666

OMG!!! Miluju ten seriál.

29.7.2020 | 22:10:26
Lucianna4

Pecka!

22.7.2020 | 22:52:46
master_yoda

super

1.7.2020 | 9:26:20
zsn

Člověk by ani nevěřil, že to jsou děti – s tím, co tam dělají :-D Druhá řada lepší než první. Třetí nejslabší.

2.4.2020 | 2:15:20
HanuliliFilakovska

Tenhle seriál mě úplně pohltil a navíc se učím španělštinu, což je plus k tomu všemu. Už se nemůžu dočkat pokračování :D

2.1.2020 | 18:56:00
olouch02

Druhá série, pecka napínavé od začátku až do konce a ten závěr super :)

24.9.2019 | 23:48:58

Nepřehlédněte

Osmá řada bude pro seriál poslední

Osmá řada bude pro seriál poslední

Zítra se nám představí sedmá řada Elity a nyní už víme, že půjde o předposlední řadu. Netflix totiž oznámil, že osmá řada, která byla před pár měsíci objednána, bude představovat závěrečnou kapitolu seriálu.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama