Élite (Elita) Christian Varela Expósito

Christian Varela Expósito

Christian Varela Expósito

Sebevědomý a divoký student, který obdrží stipendium na Las Encinas.

Sezóny 2
2018 - 2019

Jelikož byli při zhroucení střechy školy San Esteban Christian, Nadia a Samuel zraněni, bylo jim to vykompenzováno tím, že získali stipendium na soukromé škole Las Encinas. Zde si chce hned po příjezdu získat nějakou dobrou pozici a naváže vztah s těmi nejpopulárnějšími studenty. Ti ho však mezi sebou nepřijímají a přijde jim spíše otravný.

Výjimkou je ale Carla. Té se Christian zalíbí a ona začne udržovat intimní vztah s Christianem a svým dosavadním přítelem Polem zároveň, což nakonec vyústí v to, že si tato trojice užívá takovéto chvíle spolu. Díky tomu se Christian dostává do vyšší společnosti, po čemž tak dlouho toužil. Jeho snem je totiž se za jakoukoliv cenu proslavit, čehož se snaží dosáhnout i pomocí sociálních sítí. Christian má rád zábavu, mejdany a pití a je velmi sebevědomý. Naopak škole se moc nevěnuje. Jeho nejlepším kamarádem je Samův starší bratr Nano.


Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E08: Antes de Irme (2a Parte)

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Netflix naděluje Elitě pátou sérii

Netflix naděluje Elitě pátou sérii

Čtvrtá série už ukončila své natáčení, nicméně pořád neznáme datum její premiéry. Avšak Netflix nám aspoň nadělil potěšující novinku, že se Élite dočká i páté řady. Co všechno o ní víme? A koho už v ní neuvidíme a koho přivítáme zpět?

Reklama

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás