Élite (Elita)
96/100 - 57×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Patrick Blanco Commerford

Patrick Blanco Commerford

Homosexuální syn nového ředitele Benjamína a dvojče Ariadny.

Sezóny 2
2021 - 2022

Patrick je jediným synem z rodiny Blancových, kteří se přistěhovali z Londýna do Madridu. Jeho otec se stal novým ředitelem školy Las Encinas, kde začali chodit i všechny jeho děti.

Rodinu před pár lety potkala smutná událost, která velmi postihla právě Patricka. Když jednou jeho mladší sestra Mencía utekla z domu, on a jeho matka se ji vydali autem hledat. Bohužel se ale dostali do autonehody, kterou matka nepřežila a Patrick byl na dva roky upoutaný na lůžku. Poté se sice fyzicky uzdravil, ale psychicky už tolik ne, i když se to snaží před okolím skrývat.


Ze sourozenců Blancových je Patrick tím, který si nejvíce užívá volnosti a dělá si, co chce. Na nové škole naváže blízký vztah s homosexuálním párem Ander a Omar a po postupném svádění se pouští do intimního vztahu jak s každým zvlášť, tak i s oběma dohromady. Tím ale také vyvolává mezi všemi třemi spoustu komplikací.


Rodinní příslušníci:

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S05E08: Tu lado del mundo y el mío

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Šestá série a další povídky potvrzeny

Šestá série a další povídky potvrzeny

Netflixovský seriál Élite se může radovat, jelikož bylo oznámeno, že se dočkal objednávky šesté série. A aby se jeho svět mohl nadále rozšiřovat, můžeme se těšit i na další várku Elitních povídek, které spatříme ještě letos.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama