Élite (Elita)
96/100 - 57×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Bilal Ibrahim

Bilal Ibrahim

Bezdomovec, který vyhledá pomoc u Omara.

Sezóny 1
2022 - 2022

Bilal je mladý bezdomovec, původem z Komorských ostrovů v Africe, který jednou vkročí do klubu Del Lago, protože potřebuje peníze. Omar mu proto nabídne, že může vypomoct s úklidem a mytím nádobí. Jelikož ale dluží peníze jistým gangsterům, potřebuje jich co nejrychleji sehnat co nejvíc, a proto se pokusí z klubu nějaké peníze ukrást. Bohužel pro něj ho Omar přistihne a vyhodí ho.

Díky Omarově vřelosti a vstřícnosti však dostane Bilal od něj ještě jednu šanci. Dokonce ho vezme k sobě domů, aby se dal do pořádku. Z toho ale není nadšený spolubydlící Sam a je vůči Bilalovi podezřívavý a nevěří mu. Aby taky ne, když mu Bilal nakonec ukradne počítač, aby za něj mohl získat peníze. Navíc jej Sam přistihne při další krádeži v Del Lagu. Ačkoliv Sama a Omara potkaly s Bilalem jen samé potíže, tak nakonec si díky němu Omar uvědomil, že by chtěl v budoucnu pracovat v sociálních službách a pomáhat lidem, jako je Bilal. A nakonec jej přece jen Omar v klubu skutečně zaměstnal jako číšníka.


Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S05E08: Tu lado del mundo y el mío

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Šestá série a další povídky potvrzeny

Šestá série a další povídky potvrzeny

Netflixovský seriál Élite se může radovat, jelikož bylo oznámeno, že se dočkal objednávky šesté série. A aby se jeho svět mohl nadále rozšiřovat, můžeme se těšit i na další várku Elitních povídek, které spatříme ještě letos.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama