Élite (Elita) Samuel García Domínguez

Samuel García Domínguez

Samuel García Domínguez

Laskavý a stydlivý kluk, který získá stipendium na Las Encinas.

Sezóny 4
2018 - 2021

Samuel je jedním ze tří studentů ze školy San Esteban, kteří po jejím zavření obdrželi stipendium na prestižní škole Las Encinas. Je ve svém nitru slušným klukem, který se nerad zaplétá do problémů, což je naprostý opak od jeho bratra Nana, který se do malérů dostává neustále. I díky tomu, že chce být pro svou matku dobrým synem, se Sam vyznačuje laskavostí, soucitem a starostlivostí o své bližní, ale zároveň je introvertní a stydlivý. Své rodiny si velmi cení a je pro ni schopen zajít daleko.

Kvůli jejich původu v chudší čtvrti jsou on, Nadia a Christian na Las Encinas ostatními odmítáni, především ho nemusí Guzmán, jehož sestra Marina se se Samem spřátelí a postupně se začnou čím dál více sbližovat. Avšak ani jejich pohádkové chvíle nemají dlouhého trvání, jelikož se na scéně objevuje Nano, který jim jejich vztah velmi zkomplikuje. Samovým nejlepším kamarádem je Nadiin bratr Omar.Rodinní příslušníci:

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Stardos

Samu v první sérii takový nic moc, ale v druhé a třetí se vytáhl :)

27.6.2021 | 13:16:31

Stav titulků

Epizoda S04E08: Antes de Irme (2a Parte)

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Netflix naděluje Elitě pátou sérii

Netflix naděluje Elitě pátou sérii

Čtvrtá série už ukončila své natáčení, nicméně pořád neznáme datum její premiéry. Avšak Netflix nám aspoň nadělil potěšující novinku, že se Élite dočká i páté řady. Co všechno o ní víme? A koho už v ní neuvidíme a koho přivítáme zpět?

Reklama

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás