Élite (Elita)
96/100 - 58×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
7 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Samuel García Domínguez

Samuel García Domínguez

Laskavý a stydlivý kluk, který získá stipendium na Las Encinas.

Sezóny 5
2018 - 2022

Samuel je jedním ze tří studentů ze školy San Esteban, kteří po jejím zavření obdrželi stipendium na prestižní škole Las Encinas. Je ve svém nitru slušným klukem, který se nerad zaplétá do problémů, což je naprostý opak od jeho bratra Nana, který se do malérů dostává neustále. I díky tomu, že chce být pro svou matku dobrým synem, se Sam vyznačuje laskavostí, soucitem a starostlivostí o své bližní, ale zároveň je introvertní a stydlivý. Své rodiny si velmi cení a je pro ni schopen zajít daleko.

Kvůli jejich původu v chudší čtvrti jsou on, Nadia a Christian na Las Encinas ostatními odmítáni, především ho nemusí Guzmán, jehož sestra Marina se se Samem spřátelí a postupně se začnou čím dál více sbližovat. Avšak ani jejich pohádkové chvíle nemají dlouhého trvání, jelikož se na scéně objevuje Nano, který jim jejich vztah velmi zkomplikuje. Samovým nejlepším kamarádem je Nadiin bratr Omar.Rodinní příslušníci:

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lils

Samuel je super :)

28.12.2021 | 16:22:04
Stardos

Samu v první sérii takový nic moc, ale v druhé a třetí se vytáhl :)

27.6.2021 | 13:16:31

Stav titulků

Epizoda S06E08: Separación

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Elitní středoškoláci se vrátí i posedmé

Elitní středoškoláci se vrátí i posedmé

Do premiéry šesté řady zbývá necelý měsíc, ale už nyní nám Netflix poskytl dobré zprávy, neboť objednal seriálu sedmou řadu. Navíc známe sedm nových hereckých posil a stejně tak se do této řady vrátí jedna z původních postav.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama