Élite (Elita)
96/100 - 57×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Ariadna Blanco Commerford

Ariadna Blanco Commerford

Benjamínova upjatá dcera a Patrickovo dvojče.

Sezóny 2
2021 - 2022

Ari je nejstarším potomkem Benjamína, jelikož přišla z dvojčat na svět jako první. Před několika lety potkala jejich rodinu tragédie, jelikož jim zemřela při autonehodě matka a Benjamín tak zůstal na výchovu tří dětí sám. Přestěhovali se ze Španělska do Londýna, kde nějakou dobu strávili, než Benjamín koupil školu Las Encinas v Madridu a rodina se tak vrátila do své domoviny.

Ari má ze všech svých sourozenců k otci nejblíže a má s ním i nejpevnější pouto. Je takovou dcerou, na jakou by mohl být jakýkoliv otec hrdý a právě i kvůli tomu panuje jistá nevraživost mezi ní a její mladší sestrou Mencíou. Ari se pilně věnuje studiu, vždy jedná správně, své skutečné pocity skrývá a dává najevo jen to, co se očekává, jelikož pocity považuje za projev slabosti. Je také velmi soutěživá a na nové škole se tak často ocitá v situaci, kdy musí soupeřit se Samuelem. Napříč tomu si s ní ale vybuduje blízké pouto a stejně tak i s jeho kamarádem Guzmánem. Nicméně když přijde na to, aby si mezi nimi vybrala, není toho schopna, neboť je má oba ráda stejně.Rodinní příslušníci:

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S05E08: Tu lado del mundo y el mío

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Šestá série a další povídky potvrzeny

Šestá série a další povídky potvrzeny

Netflixovský seriál Élite se může radovat, jelikož bylo oznámeno, že se dočkal objednávky šesté série. A aby se jeho svět mohl nadále rozšiřovat, můžeme se těšit i na další várku Elitních povídek, které spatříme ještě letos.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama