Élite (Elita)
96/100 - 60×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Poslední sezóna
vysílání
8 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Omar Ayuso (Omar Shanaa), André Lamoglia (Iván Cruz Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán Goldstein), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), Diego Martín (Benjamín Blanco), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Ariadna Blanco Commerford

Ariadna Blanco Commerford

Benjamínova upjatá dcera a Patrickovo dvojče.

Sezóny 3
2021 - 2022

Ari je nejstarším potomkem Benjamína, jelikož přišla z dvojčat na svět jako první. Před několika lety potkala jejich rodinu tragédie, jelikož jim zemřela při autonehodě matka a Benjamín tak zůstal na výchovu tří dětí sám. Přestěhovali se ze Španělska do Londýna, kde nějakou dobu strávili, než Benjamín koupil školu Las Encinas v Madridu a rodina se tak vrátila do své domoviny.

Ari má ze všech svých sourozenců k otci nejblíže a má s ním i nejpevnější pouto. Je takovou dcerou, na jakou by mohl být jakýkoliv otec hrdý a právě i kvůli tomu panuje jistá nevraživost mezi ní a její mladší sestrou Mencíou. Ari se pilně věnuje studiu, vždy jedná správně, své skutečné pocity skrývá a dává najevo jen to, co se očekává, jelikož pocity považuje za projev slabosti. Je také velmi soutěživá a na nové škole se tak často ocitá v situaci, kdy musí soupeřit se Samuelem. Napříč tomu si s ní ale vybuduje blízké pouto a stejně tak i s jeho kamarádem Guzmánem. Nicméně když přijde na to, aby si mezi nimi vybrala, není toho schopna, neboť je má oba ráda stejně.


Rodinní příslušníci:

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Sérii od série čím dál otravnější. Nechápu, co na ní všechny ty mužské postavy vidí.

webmaster
22.11.2022 | 10:56:13

Nepřehlédněte

Osmá řada bude pro seriál poslední

Osmá řada bude pro seriál poslední

Zítra se nám představí sedmá řada Elity a nyní už víme, že půjde o předposlední řadu. Netflix totiž oznámil, že osmá řada, která byla před pár měsíci objednána, bude představovat závěrečnou kapitolu seriálu.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama