Élite (Elita)
96/100 - 60×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
8 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Omar Ayuso (Omar Shanaa), André Lamoglia (Iván Cruz Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán Goldstein), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), Diego Martín (Benjamín Blanco), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Felipe Ciprian

Felipe Ciprian

Mladík pracující v charitě, který se o Vánocích seznámí s Cayetanou.

Sezóny 1
2022 - 2022

Felipe je mladík z Madridu, který pracuje v charitě, která například o Vánocích organizuje sbírku s oblečením pro potřebné lidi. Právě při této příležitosti se seznámí s Cayetanou, která do této charity přišla spolu s Rebe nějaké oblečení darovat. Felipe a Caye si hned sednou do noty a jelikož se Caye věnuje módě, nabídne jí, jestli jim nechce pomáhat a upravovat darované oblečení.

Felipe a Caye se čím dál více sbližují, ale stále se mezi nimi nachází Cayetanin bývalý přítel Phillipe, který má stále o Caye zájem. Proto je pro ně složité se skutečně sblížit, jelikož na Caye bylo vidět, že Phillipe má pořád vliv na její život a prostě ještě nenastal pro Felipa a Caye jejich čas. (viz Elite: Short Stories)

O pár měsíců později se ale Felipe a Caye opět setkávají v klubu Del Lago a je jasné, že pokud měl někdy přijít jejich čas, je to právě teď, kdy chce Cayetana už jednou provždy nechat minulost minulostí a vydat se vstříc nové budoucnosti.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Osmá řada bude pro seriál poslední

Osmá řada bude pro seriál poslední

Zítra se nám představí sedmá řada Elity a nyní už víme, že půjde o předposlední řadu. Netflix totiž oznámil, že osmá řada, která byla před pár měsíci objednána, bude představovat závěrečnou kapitolu seriálu.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama