Élite (Elita)
96/100 - 57×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Felipe Ciprian

Felipe Ciprian

Mladík pracující v charitě, který se o Vánocích seznámí s Cayetanou.

Sezóny 1
2022 - 2022

Felipe je mladík z Madridu, který pracuje v charitě, která například o Vánocích organizuje sbírku s oblečením pro potřebné lidi. Právě při této příležitosti se seznámí s Cayetanou, která do této charity přišla spolu s Rebe nějaké oblečení darovat. Felipe a Caye si hned sednou do noty a jelikož se Caye věnuje módě, nabídne jí, jestli jim nechce pomáhat a upravovat darované oblečení.

Felipe a Caye se čím dál více sbližují, ale stále se mezi nimi nachází Cayetanin bývalý přítel Phillipe, který má stále o Caye zájem. Proto je pro ně složité se skutečně sblížit, jelikož na Caye bylo vidět, že Phillipe má pořád vliv na její život a prostě ještě nenastal pro Felipa a Caye jejich čas. (viz Elite: Short Stories)


O pár měsíců později se ale Felipe a Caye opět setkávají v klubu Del Lago a je jasné, že pokud měl někdy přijít jejich čas, je to právě teď, kdy chce Cayetana už jednou provždy nechat minulost minulostí a vydat se vstříc nové budoucnosti.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S05E08: Tu lado del mundo y el mío

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Šestá série a další povídky potvrzeny

Šestá série a další povídky potvrzeny

Netflixovský seriál Élite se může radovat, jelikož bylo oznámeno, že se dočkal objednávky šesté série. A aby se jeho svět mohl nadále rozšiřovat, můžeme se těšit i na další várku Elitních povídek, které spatříme ještě letos.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama