Élite (Elita)
96/100 - 57×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Phillipe Florian Von Triesenberg

Phillipe Florian Von Triesenberg

Princ z triesenského knížectví, který nastupuje na Las Encinas.

Sezóny 2
2021 - 2022

Phillipe je mladý princ z knížectví Triesen a velkorysý podporovatel módní branže. Je zvyklý dostávat všechno, co si zamane a na nic se neohlíží. Je přímým následníkem triesenského trůnu a je i druhým nejmladším korunním potomkem v Evropě. Jeho rodina má obrovské bohatství, možná dokonce i větší než jejich vzdálená knížecí rodina v Lichtenštejnsku.

Phillipe během svého života nežil jen ve své domovině v Triesenu, ale i v Paříži, Londýně a ve Švýcarsku, kde studoval na internátních školách. Momentálně se usídlil ve španělském Madridu, aby prchl před fámami, že sexuálně zneužil jednu ženu. Nastupuje na elitní školu Las Encinas, kde na něj dohlíží ředitel Benjamín, který nechá na škole za účelem větší bezpečnosti nainstalovat kamery a zřídí i ostrahu. Ačkoliv je to myšleno v dobrém, a hlavně kvůli Phillipově bezpečnosti, ostatní studenti to kritizují a ihned z toho viní Phillipa a jeho snobství a privilegia. Jeho spolužáci si však na něj postupně začnou zvykat a Phillip se dokonce s jedním člověkem velmi sblíží. Není to však žádná královna školy či vhodná partie do budoucna, ale obyčejná uklízečka Cayetana, která s ním ale sdílí vášeň pro módu.Rodinní příslušníci:

  • Estefanía von Triesenberg (matka)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S05E08: Tu lado del mundo y el mío

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Šestá série a další povídky potvrzeny

Šestá série a další povídky potvrzeny

Netflixovský seriál Élite se může radovat, jelikož bylo oznámeno, že se dočkal objednávky šesté série. A aby se jeho svět mohl nadále rozšiřovat, můžeme se těšit i na další várku Elitních povídek, které spatříme ještě letos.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama