Élite (Elita)
96/100 - 60×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Vysílá se
vysílání
8 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Omar Ayuso (Omar Shanaa), André Lamoglia (Iván Cruz Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán Goldstein), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), Diego Martín (Benjamín Blanco), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Lucrecia Montesinos Hendrich

Lucrecia Montesinos Hendrich

Královna školy Las Encinas, která patří k nejlepším studentům.

Sezóny 3
2018 - 2020

Lucrezia, kterou všichni nazývají zkráceně Lu, je dcerou bohaté rodiny a její rodiče jsou diplomati, takže žila už v mnoha zemích jako třeba ve Španělsku, Spojených arabských emirátech či Mexiku. Má nevlastního bratra Valeria, kterého měl její otec s jinou ženou a který chvílemi žije u nich a chvílemi se svou matkou v Jižní Americe. Mají spolu ale blízké pouto, které je dokonce silnější, než by se mezi sourozenci, ač už nevlastními, mělo vyvinout.

Lu chodí na elitní školu Las Encinas a dalo by se o ní říct, že je královnou školy. Je krásná, populární, inteligentní a má nejlepší známkový průměr. Její pozice je ale ohrožena, když na školu nastoupí muslimka Nadia, která se pro Lu stává konkurencí, a to nejen v oblasti školních úspěchů, ale i v té romantické. Ačkoliv totiž Lu randí s Guzmánem a chtějí společně Nadiu ponížit, Guzmán se do Nadie začne skutečně zamilovávat, což v Lu vyvolá velikou žárlivost. Mezi těmito dvěma dívkami tak dochází k soupeření ve všem, v čem se dá. Luinou nejlepší kamarádkou je Carla.


Rodinní příslušníci:

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Stardos

Po třetí sérii bezva postava

27.6.2021 | 13:18:37
Dark Angel

Ďalšia TOP postava!

19.6.2021 | 23:19:24
StydiaShipper

naprosto ji zbožňuju

19.6.2021 | 18:57:56

Nepřehlédněte

Osmá řada bude pro seriál poslední

Osmá řada bude pro seriál poslední

Zítra se nám představí sedmá řada Elity a nyní už víme, že půjde o předposlední řadu. Netflix totiž oznámil, že osmá řada, která byla před pár měsíci objednána, bude představovat závěrečnou kapitolu seriálu.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama