Falling Skies Názvy a popisy epizod celé čtvrté řady

Názvy a popisy epizod celé čtvrté řady

Názvy a popisy epizod celé čtvrté řady

Stanice TNT zveřejnila názvy a popisy epizod pro celou čtvrtou řadu. Skvělou zprávou pro fanoušky je, že tentokrát s námi Falling Skies vydrží celé léto a na závěr řady nás čekají rovnou dvě epizody.


1 0
23.5.2014

Zde vám přinášíme přehled názvů a dat vysílání jednotlivých epizod. Data jsou udávaná pro Českou republiku, v USA je premiéra vždy o den dříve. Kliknutím na spoiler se vám zobrazí popis pro danou epizodu. Můžete si tak přečíst popis všech epizod a nebo jen vybraných částí.

Na předměstí Charlestonu, jen krůček od bezpečí, se Masonovic rodina a celá 2. Mass ocitne pod brutálním útokem nového bojového stroje Espheni, s kterým se ještě nikdy předtím nesetkali. Celá 2. Mass je rozdělena a všichni musí utvářet nová spojenectví, aby přežili.


Espheni odhalují Tomovi svůj plán a ten čelí těžkému rozhodnutí. Mezitím Weaver a Pope prozkoumávají cestu ven z vězení Espheni a Matt se snaží skrýt jeho věrnost Týmu vůdců v Esphenském táboře pro mladé. Anne vede vyčerpávající pátrání po své dceři Lexi, zatímco Benovy obavy ohledně Lexiny narůstající moci odhalí zničující tajemství, které Lexi skrývá.

Tom a 2. Mass připravují plán, jak utéci z esphenského zajetí. Mezitím zpět v Chinatownu, poté Ban přijde na Lexino tajemství jej Maggie odhaluje i všem ostatním. V Esphenském táboře pro mladé se Matt pokusí zachránit Miru, před nebezpečným plánem útěku. Když Anne cestuje lesem se svou partou partyzánů, dostává flashbeck z doby, kdy byla uvězněna ve věži Espheni s Karen a odhaluje se tak děsivé tajemství ohledně Lexi.

Poté co se Tom a 2. Mass dostávají z esphenského zajetí, hledají úkryt u Volmů, což zvýší napětí mezi lidmi a Volmy. Tom, Weaver a Cochise vyrážejí hledat Matta a Tom předává velení Halovi. V Chinatown se Anne shledává s Lexi a zjišťuje, že ta malá holčička, kterou šest měsíců neviděla je již dospělá žena.

Po osvobození Matta z Esphenského tábora pro mladé, narazí Tom na dva záhadné cizince, kteří zaútočí na jeho rodinu. Hal čelí nepřekonatelným rozdílům, když se snaží udržet zbývající Volmy a 2. Mass na bezpečném místě. Lexi a Anne mají rozdílné názory, což bude mít nebezpečné důsledky.

Po několika měsících se zase celá Masonovic rodina a 2. Mass dává dohromady, ale radostné shledání je přerušeno zdravotními problémy Lexi, které souvisí s jejím hybridním DNA. Zdravotní problémy Lexi obrátí členy rodiny proti sobě, když každý přichází s řešením, jak bojovat proti její nemoci. Anne je schopná zajít kamkoliv, aby zachránila svou dceru.

Lexi je silnější a nemilosrdnější než kdy dřív. 2. Mass musí spolupracovat s Volmy, aby odrazily nájezdy Espheni, z čehož se stane nejkrvavější boj celé série.

2. Mass se seskupuje po zničujícím nájezdu a nechávají Maggie a Hala bojovat o její život. Mezitím Tom a Dingaan jsou pohřbeni pod tunami suti a jedinou možnou záchranou se pro ně stává nepřátelská loď.

Členové 2. Mass se rozhodují vykopat sestřeleného sršně, Tom a několik lidí následují Volmy při hledání zařízení, které by mohlo pomoci urychlit proces, po cestě naráží na přítele a musí se rozhodnout, zda mu věřit či nikoliv. Maggie a Ben se sbližují, když ji Ben učí ovládat její nové schopnosti, zatímco Pope a Sára mezi s sebou soupeří, což vede až k boji, po kterém by se mohli navždy odloučit.

Tom a zbytek 2. Mass se učí pilotovat Sršně, což je součást jejich plánu při zničení esphenského silového jádra, skupina také vybírá dobrovolníka, který se vydá na nebezpečnou misi. Hrozící smrt visící nad každým členem 2. Mass svádí všechny blíže k sobě.

Tomův plán zničit esphenské silové jádro je zkomplikovaný návratem Lexi. Lexi je nucena učinit extrémní opatření, aby zachránila život sobě a svému otci při poruše Sršně. Mezitím se zbytek 2. Mass obává útoku Espheni.

Přežití lidstva závisí jen na Tomovi a Lexi, kteří musí najít a zničit Tomova úhlavního nepřítele a najít způsob, jak zničit esphenské silové jádro. Mezitím nová děsivá esphenská bomba dopadá na Chinatown a znehybňuje 2. Mass a připravuje je na lidskou skiratizaci.

Tak co říkáte na jednotlivé epizody? Na kterou se těšíte již po přečtení popisu? Jaký dojem ve vás čtvrtá řada zatím zanechává?

Diskuze /2

Nika

Už se nemůžu dočkat :D to vypadá opravdu napínavě a nebezpečně :D

23.5.2014 | 23:07:42
Smajdalfcz

No jsem naranej, ze jste to sem dali !!! :D … Jako zvedavost je svina vec ! :( :D a ted nebudu asi moc prekvapenej u toho serialu :( :D …

19.6.2014 | 22:26:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S05E10: Reborn

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @1Bobesh1, @LuAn, @gambinka a @KlárkaP
Přečas: @Ezio

Reklama

Upoutávka na 4. řadu

Thumbnail Play icon
Dejte nám vědět, jak se vám Falling Skies líbí a ohodnoťte seriál.

Nejoblíbenější postavy

Planetary War

Falling Skies: Planetary War

Falling Skies: Planetary War

Zkraťte si čekání na další řadu Falling Skies, novou hrou pro vaše mobilní zařízení.

5. řada

Falling Skies získává pátou a poslední řadu

Falling Skies získává pátou a poslední řadu

Příští léto se rozloučíme s Falling Skies. Další řadu také získává novinka The Last Ship a kriminálka Major Crimes.

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás