Zdroj: TNT
Již za pár dní odstartuje třetí řada Falling Skies a lidé společně s novými spojenci dostanou novou šanci porazit svého nepřítele! Následující video obsahuje plno nových záběrů – můžete vidět i doktora Wilsona (Dr. House).
Zdroj: TNT
Zkraťte si čekání na další řadu Falling Skies, novou hrou pro vaše mobilní zařízení.
Příští léto se rozloučíme s Falling Skies. Další řadu také získává novinka The Last Ship a kriminálka Major Crimes.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2011 | Ukončeno
5 sezón
| TNT
| 43 minut
Netflix
Mimozemšťané přistáli na Zemi. Žádná vláda to ale neměla šanci ututlat – nepřišli v míru a beze slova začali vyhlazovat lidstvo. (Zatím) přeživší lidé se formují do odbojných skupin a společně se snaží dožít se zítřka a vymyslet reálný plán protiútoku. To vše ve výkonné produkci Stevena Spielberga.
Obsazení:Noah Wyle (Tom Mason), Sarah Carter (Margaret), Scarlett Byrne (Alexis Denise Glass-Mason),
(více)
Diskuze /10
Dadejs
prostě úžasný. Už aby to bylo
lightbrand2
Nějakýho doktora Wilsona jsem tam neviděl, ale viděl sem tam plukovníka z BSG!!!
#3 1Bobesh11Bobesh1 admin
#2 lightbrand2: Krysí král staví zbraň proti Espheni, je vidět v 1:33.
Milenka
Nemůžu se dočkat, tenhle seriál šel od první řady hodně nahoru a doufám, že si tu laťku udrží a ideálně ji ještě zvedne :)
Rottero
Souhlasim. Nejdřív jsem myslel že to ukončí podobně jako Terra Nova nebo Outcasts, ale návykovost tutoho seriálu jde nahoru, doufam že některá z dalších sezón bude delší, třeba 20 dílů.
lightbrand2
To já právě ne, jenom pár dílů znamená, že se řeší důležité věci a každý díl je super. Kdyby těch dílů bylo 20 tak by to mohlo tak rozřídnout, že by to mohlo ztratit na kvalitě.
Lumicko
Maju za spojencov alienov ale stale pouzivaju zastarale ludske zbrane? Genius…
#8 1Bobesh11Bobesh1 admin
#7 Lumicko: Jasně ufoni, kteří přijdou se zaječími úmysly rozdají svou technologii :) Myslím, že ne Lumičko ;) Dají jen něco, aby to nevypadalo..
#9 MilenkaMilenka
#8 1Bobesh1: :D
Cihi
stejne tam bude na konci nejaka otocka.. od „Spojencu“ .. neverim.. jejich dobrym umyslum :D