FBI
81/100 - 22×

Sledovat

FBI

Seriál sleduje práci newyorské pobočky Federálního úřadu pro vyšetřování. Zde se nachází prvotřídní agenti, kteří řeší případy s velký dopadem, které zahrnují terorizmus, organizované zločiny a konspirace.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Missy Peregrym (Maggie Bellová), Zeeko Zaki (Omar Adom "O.A." Zidan), Ebonée Noel (Kristen Chazalová), Jeremy Sisto (Jubal Valentine), Sela Ward (Dana Mosierová), Alana de la Garza (Isobel Castilleová), John Boyd (Stuart Scola), Katherine Renee Kane (Tiffany Wallaceová), James Chen (Ian Lim), Rodney Richardson (Ray Stapleton), Thomas Philip O'Neill (Neil Mosbach), Mara Davi (Samantha Keltonová), Taylor Anthony Miller (Kelly Moran), Roshawn Franklin (Trevor Hobbs), Vedette Lim (Elise Taylorová)

Všechny tři seriály ze světa FBI prodlouženy o další řady

Všechny tři seriály ze světa FBI prodlouženy o další řady

Fanoušci seriálů ze světa FBI se můžou radovat. Všechny tři seriály se totiž vrátí na obrazovky v příští seriálové sezóně. A diváci hlavního seriálu FBI se můžou radovat trojnásob, jelikož byl rovnou prodloužen až do deváté řady.

1 0
13.4.2024

Stanice CBS se rozhodla obnovit všechny seriály ze světa FBI – FBI, FBI: Most Wanted a FBI: International – do další seriálové sezóny 2024–2025. Všechny tři seriály se vysílají v úterním nočním bloku stanice, takže očekáváme, že to tak bude i příští rok.

K oznámení prezidentka CBS Entertainment, Amy Reinsebach, řekla:

Úterní svět FBI je mocná síla, se kterou je třeba počítat v našem hlavním vysílacím čase. Dick Wolf a talenty, které vidíme před kamerou a za kamerou ve všech třech seriálech nadále poskytují špičkové vyprávění, strhující akci a intriky, které neustále přitahují oddanou fanouškovskou základnu během několika sezón. Jsme natěšeni, co nám přinese příští sezóna u všech těchto hrdinských týmů.

A kromě toho, že nám bylo FBI prodlouženo na sedmou řadu, FBI: Most Wanted na šestou řada a FBI: International na čtvrtou řadu, tak bylo rozhodnuto, že se vlajkový seriál FBI bude minimálně vysílat až seriálové sezóny 2026–27, tzn. byl prodloužen až do deváté řady.

(Jste rádi za všechna prodloužení?, Foto: CBS)

Zdroj článku: Variety

Diskuze /1

Lex Luthor

Dobrá zpráva jeden z mála světů a seriálů, které mě baví i když je někdy až moc přes čáru

13.4.2024 | 14:42:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nové postavy

Reklama

Stejný svět, jedno FBI

Zajímavé články

Nina Chaseová se přesouvá z newyorské pobočky do Zločineckého komanda

Nina Chaseová se přesouvá z newyorské pobočky do Zločineckého komanda

Herečka Shantel VanSanten mění v rámci jedné franšízy působení. Ze seriálu FBI, kde se objevovala poslední dvě řady, se přesouvá do FBI: Most Wanted, kde nahradí agentku Gainesovou a stane se novou členkou týmu.

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama