FBI
81/100 - 22×

Sledovat

FBI

Seriál sleduje práci newyorské pobočky Federálního úřadu pro vyšetřování. Zde se nachází prvotřídní agenti, kteří řeší případy s velký dopadem, které zahrnují terorizmus, organizované zločiny a konspirace.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Missy Peregrym (Maggie Bellová), Zeeko Zaki (Omar Adom "O.A." Zidan), Ebonée Noel (Kristen Chazalová), Jeremy Sisto (Jubal Valentine), Sela Ward (Dana Mosierová), Alana de la Garza (Isobel Castilleová), John Boyd (Stuart Scola), Katherine Renee Kane (Tiffany Wallaceová), James Chen (Ian Lim), Rodney Richardson (Ray Stapleton), Thomas Philip O'Neill (Neil Mosbach), Mara Davi (Samantha Keltonová), Taylor Anthony Miller (Kelly Moran), Roshawn Franklin (Trevor Hobbs), Vedette Lim (Elise Taylorová)

Rina Trenholmová

Rina Trenholmová

Bývalá zvláštní velící agentka newarské pobočky FBI, která se stala asistentem ředitele ve vedení newyorské pobočky.

Sezóny 2
2020 - 2021

Rina Trenholmová byla zvláštní velící agentkou pobočky FBI v Newarku ve státě New Jersey. Dvakrát spolupracovala ve třetí řadě s newyorskou pobočkou, kde se spřátelila s Jubalem. Ve finále třetí řady bylo ukázáno, že se stala zastupující asistentkou ředitele a vede newyorskou pobočku FBI. Stala se tak šéfkou Isobel. Hned v tomtéž díle se spolu nepohodly a Isobel si na ni bude muset zvyknout, jelikož na konci dílu ji funkci ředitele přiřadil natrvalo. Také bylo ve finále ukázáno, že začala s Jubalem chodit.

V díle 4. řady, Unfinished Business, je cílem Vargasovy pomsty a vážně zraněna při výbuchu bomby. Život jí sice podaří lékaři zachránit, ale skončí v kómatu a život jí udržují jen přístroje. Její rodiče se tak o pár měsíců později rozhodnout ji odpojit od přístrojů, protože by si to sama přála.

Objevila se v dílech:

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nové postavy

Reklama

Stejný svět, jedno FBI

Zajímavé články

Nina Chaseová se přesouvá z newyorské pobočky do Zločineckého komanda

Nina Chaseová se přesouvá z newyorské pobočky do Zločineckého komanda

Herečka Shantel VanSanten mění v rámci jedné franšízy působení. Ze seriálu FBI, kde se objevovala poslední dvě řady, se přesouvá do FBI: Most Wanted, kde nahradí agentku Gainesovou a stane se novou členkou týmu.

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama