FlashForward (Vzpomínka na budoucnost)
83/100 - 80×

FlashForward(Vzpomínka na budoucnost)

Co kdybyste na okamžik dokázali vidět svoji budoucnost – tak jak bude váš život vypadat za šest měsíců? Začali byste se na to, co se stane, těšit … a nebo byste se snažili to zastavit?

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Mysteriózní
hrají
Christine Woods (Janis Hawk), Peyton List (Nicole Kirby), John Cho (Demetri Noh), Jack Davenport (Lloyd Simcoe), Joseph Fiennes (Mark Benford), Dominic Monaghan (Simon), Courtney B. Vance (Stanford Wedeck)

S01E04: Black Swan

S01E04: Black Swan

Olivia se musí zjistit, jestli její pacient opravdu drží klíč k její budoucnosti. Mark a Demetri se mezitím hádají, jak správně intepretovat jejich pohledy. A Nicole se vrací do práce a snaží se zapomenout na to, co viděla ona.opis a fotografie k čtvrté epizodě.

15.10.2009
9 070 000
42 minut

Mark a Demetri začínají silněji pociťovat rozdíly, které mezi lidmi udělal Výpadek. Demetri jde po stopě „blondýny“ Hertzog. Věří, že Výpadek má co dočinění s terorismem a nakonec se s Markem vydávají do India v Californii. Jejich úlovkem na konci stopy je chlápek s marihuanou. To Demetri nevezme moc dobře a chlápka uhodí. Nakonec se pustí i do Marka, který to bere relativně s klidem. Mark tuší, že Demetri jde za tím, aby odhalil svého budoucího vraha, a tak mu přislíbí pomoc.

S Hertzog si nakonec popovídá i Mark. Dojdou k Black Swan (Černé labuti) která symbolizuje věc nebo událost tak vzácnou, že je nad možnosti lidského chápání. Stejnou vzácností byla černá labuť v 17. století, kdy se tehdejší badatelé shodli, že černá labuť neexistuje.

Olivia se vehementně snaží vyhýbat Simcoeovi a s ním i svému osudu ze záblesku. Jenže to není zrovna nejlehčí úkol a po hádce s Brycem a následném dění na sále, se její víra dost otřese. Neda málem operovali a špatně ordinovaným výkonem ho mohli zabít. Jen díky záblesku směřovaly informace ke správnému cíli a Olivia musela situaci přehodnotit.

Black SwanNicole se vrací zpět ke hlídání Charlie a odhalí Markovi svůj záblesk, v němž je někým (nejspíše knězem) topena. Nemůže se s tím srovnat z důvodu, že měla pocit, že si to zaslouží a nechápe za co.

Simcoe se pomalu sžívá s autistickým synem. Ale zřejmě má i jiné problémy. Při telefonátu mu Simon tvrdí, že jsou zodpovědní za jednu z největších katastrof v historii lidstva. Simcoe se netváří zrovna nadšeně.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama