Fringe (Hranice nemožného)
91/100 - 144×

Fringe(Hranice nemožného)

Věříte v nadpřirozeno? Zajímají vás okrajové vědy? Zkoumáte paranormální aktivity? Všechny člověkem nepochopené jevy mezi nebem a zemí lze v angličtině souhrnně označit také jako fringe. A společně se speciálním vyšetřovacím týmem FBI můžete i vy některým záhadám tohoto i jiných světů přijít na kloub.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Jasika Nicole (Astrid Farnsworth), Kirk Acevedo (Charlie Francis), John Noble (Dr. Walter Bishop), Blair Brown (Nina Sharp), Anna Torv (Olivia Dunham), Joshua Jackson (Peter Bishop), Lance Reddick (Phillip Broyles)

S02E15: Jacksonville

S02E15: Jacksonville

Kancelářská budova na Manhattanu je zachvácena do jádra a zanechává pouze jednoho přeživšího a tým Fringe Team zkoumá jeho další světský původ.

sk
4.2.2010
7 760 000
43 minut

Jakmile Walter zjistí, že to, co otřáslo budovou, bylo něco, co objevil před mnoha lety, tým závodí do Jacksonville, aby pomohl Olivii znovu se spojit s její minulostí, aby odvrátil to, čeho se obávají, že se stane příště.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Tak toto bol fenomén vskutku nevídaných rozmerov, kedy sa rozrušila štruktúra reality na subatomárnej úrovni. Došlo k otvoreniu priechodu z nášho sveta na druhú stranu, čo primälo dva predmety zaujať rovnakého miesto v rovnakom čase. Tento úkaz sa mal však čoskoro zopakovať na ďalšej budove a jediný, kto mal schopnosť ho včas spozorovať, je Olivia Dunham. Avšak aby sa jej rozšírilo vnímanie sveta, musí najprv prehĺbiť svoj emocionálny stav a pocítiť strachu. A k tomu jej dopomôžeme mimoriadne precítená intímna chvíľa s Petrom, ktorá má vážne chytila za srdce. Tak málo chýbalo k ich vzájomnému bozku. Veľmi som si vychutnával, ako sa Peter a Livvy navzájom doberali po telefóne. A ten uhrančivý pohľad Olivie, keď si uvedomila, že Peter je z alternatívnej reality, vykazoval úžasnou intenzitou.

22.12.2021 | 17:26:21

Aktuální epizoda

Epizoda S05E13: An Enemy of Fate

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají fringegirl a Veronique. Poděkování směřujte do fóra.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama