Fringe (Hranice nemožného)
91/100 - 144×

Fringe(Hranice nemožného)

Věříte v nadpřirozeno? Zajímají vás okrajové vědy? Zkoumáte paranormální aktivity? Všechny člověkem nepochopené jevy mezi nebem a zemí lze v angličtině souhrnně označit také jako fringe. A společně se speciálním vyšetřovacím týmem FBI můžete i vy některým záhadám tohoto i jiných světů přijít na kloub.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Jasika Nicole (Astrid Farnsworth), Kirk Acevedo (Charlie Francis), John Noble (Dr. Walter Bishop), Blair Brown (Nina Sharp), Anna Torv (Olivia Dunham), Joshua Jackson (Peter Bishop), Lance Reddick (Phillip Broyles)

Gene

Gene

Jelikož jsou krávy z genetického hlediska velmi podobné lidem, Gene je při nejrůznějších Walterových pokusech klíčová pro případy, kdy je příliš nebezpečné experimentovat na člověku. Zatím však ještě nikdy nepřišla k úhoně.


Gene bydlí přímo ve Walterově laboratoři. Má ráda kreslený seriál Spongebob v kalhotách a velmi ji přitahují čínské fast food pokrmy. Je pravidelně dojena Walterem, který její mléko velmi rád sám konzumuje, což už se však o zbylých členech Fringe týmu bohužel říct nedá.

Když se vědomí Williama Bella přeneslo do Olivie Dunham, a musel se tudíž co nejrychleji najít náhradní hostitel, Bell v jednom okamžiku přemýšlel nad tím, že by pro tyto účely využil Gene. Plán však bohužel ztroskotal na tom, že se Walter nemohl přenést přes to, že by svého dlouholetého přítele musel dojit.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Koubas12

Vždy zabučí v pravou chvíli ????

19.12.2023 | 19:55:52
Hurley

Největší kráva v celým seriálu.

čestný člen redakce
22.10.2011 | 23:49:11

Aktuální epizoda

Epizoda S05E13: An Enemy of Fate

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají fringegirl a Veronique. Poděkování směřujte do fóra.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama