Fringe (Hranice nemožného) Jak bude rozvrženo vysílání zbylých epizod páté řady?

Jak bude rozvrženo vysílání zbylých epizod páté řady?

Jak bude rozvrženo vysílání zbylých epizod páté řady?

Dnešní v pořadí již sedmou epizodou páté řady seriálu Fringe s názvem Five-Twenty-Ten jsme se už definitivně přehoupli do druhé poloviny této závěrečné třináctidílné série. A jak že to tedy bude vypadat s odvysíláním oněch epizod zbývajících?

Nejdřív ta horší zpráva, ať to máme rychle za sebou: po dnešní sedmé epizodě páté řady nás totiž na stanici FOX čeká třítýdenní vysílací pauza a epizody osmé s názvem The Human Kind se dočkáme až 7. prosince. Následující dvě epizody pak vydrží v pravidelném týdenním vysílání až do Vánoc – jedná se tedy o epizodu devátou – Black Blotter (14. prosince) a desátou s názvem Anomaly XB-6783 (21. prosince).


1 0
17.11.2012

Zbývající tři epizody celého seriálu nás pak čekají až příští rok. Epizoda jedenáctá bude odvysílána 11. ledna a epizody zbylé dvě, které by tak měly tvořit ucelený finální dvojdíl, budou na stanici FOX uvedeny hned po sobě 18. ledna roku 2013, kdy se tedy se seriálem Fringe už definitivně rozloučíme.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Aktuální epizoda

Epizoda S05E13: An Enemy of Fate

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají fringegirl a Veronique. Poděkování směřujte do fóra.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců