Fringe (Hranice nemožného)
91/100 - 144×

Fringe(Hranice nemožného)

Věříte v nadpřirozeno? Zajímají vás okrajové vědy? Zkoumáte paranormální aktivity? Všechny člověkem nepochopené jevy mezi nebem a zemí lze v angličtině souhrnně označit také jako fringe. A společně se speciálním vyšetřovacím týmem FBI můžete i vy některým záhadám tohoto i jiných světů přijít na kloub.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Jasika Nicole (Astrid Farnsworth), Kirk Acevedo (Charlie Francis), John Noble (Dr. Walter Bishop), Blair Brown (Nina Sharp), Anna Torv (Olivia Dunham), Joshua Jackson (Peter Bishop), Lance Reddick (Phillip Broyles)

Shrnutí Comic-Conu 2012 - Fringe Panel

Shrnutí Comic-Conu 2012 - Fringe Panel

Pozdě, ale přece… Jako každoročně se pořádal sraz všech milovníků seriálů, fanoušků, herců, režisérů a scénáristů v San Diegu. Co se na Comic Conu ve zkratce událo a co měli fanoušci možnost se dozvědět o poslední páté sérii? Nakoukněte dovnitř novinky!

0 0
21.8.2012

Ve vzduchu byla cítit vděčnost obou stran, jak fanoušků i herců a dalších členů štábu za to, že seriál se dočkal páté série. Vzduchem lítaly tulipány na znamení vděku od fanoušků, zázemí seriálu zase poskytlo klobouky ala Pozorovatel, díky kterým se to na Comic Conu Pozorovateli mezi fanoušky jen hemžilo.

John Noble řekl „Fanoušci“ nás obnovili pro další sérii. Joshua Jackson řekl, že byl mile šokován tím, že se seriálu dostalo páté série. Akce se bohužel nezúčastnila Blair Brown, která v seriálu hraje Ninu Sharpovou.

Zde je v bodech, co bylo na Comic Conu odhaleno, nebo jak se vyjádřili herci ke svým postavám či seriálu jako takovému:

  • Během páté série vyjde knížka věnovaná Pozorovatelům, vyprávěná očima Pozorovatele Septembera. Proběhne soutěž pro fanoušky, kteří dostanou příležitost k tomu, aby se jejich jméno objevilov knížce.
  • Podle Joshui Jacksona vypadají Pozorovatelé v páté sérii „mnohem mnohem hůř“ než ti ze čtvrté
  • Lance Reddick si zvolil jako kostým pro pohyb na Comic-Conu klobouk ze seriálu Breaking Bad, ale přestrojení mu nezabralo a fanoušci ho pronásledovali takřka na každém kroku.
  • Wyman řekl, že měl na mysli dva možné konce, ale po tom, „co to bylo jasné“, se rozhodl pro jeden z nich. Scénář začal psát brzy, aby se ujistil, že vše je připravené pro finálovou sérii tak, jak má být.
  • Jassika Nicole si oddychla, že její postavu nezabili již před lety a byla ráda, že si fanoušci její postavu oblíbili.
  • Olivia řekla, že přijde Oliviina největší lekce, jako výsledek jednoho vtipu. Může to však mít nějaký význam.
  • Vrátí se v páté sérii Henry Ian Cusick? Wyman byl zdrženlivý, ale naznačil: „Henry minulou sérii hrál výborně, uvidíme, jestli to dotáhne do finálové série.“
  • John Noble vyjádřil přání, že by Fringe mohlo pokračovat v novém formátu pod názvem „The Adventures of Astrid“ (Příběhy Astrid), zároveň si myslí, že všechno je možné a doufá, že by se mohl natočit závěrečný film.
  • V páté sérii se dozvíme, proč nejsou žádné Pozorovatelky – příslušnice nežného pohlavíod Pozorvatelů.

Během Comic Conu byl uveřejněn speciální první filmový trailer na pátou sérii

  • s českými titulky ke zhlédnutí ZDE.

Mohlo by vás zajímat:

Zdroj: FOX

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama