Sugar Motta

Sugar Motta

Studentka McKinleyovy střední, jejíž otec daruje New Directions tři piana.

Sezóny 4
2011 - 2015

Sugar se objevuje ve třetí sérii jako studentka McKinleyovy střední. Její otec vlastní firmu, která vyrábí piana, a při příchodu Sugar věnuje školnímu sboru tři piana. Sugar poté absolvuje konkurz do sboru, ale neuspěje.

V druhém díle třetí série daruje její otec škole velký obnos peněz na založení druhého sboru, ve kterém by Sugar působila jako hlavní hvězda. Nový sbor dostane jméno Troublestones a pozici vedoucího převezme Shelby. Když Troublestones na pěvecké soutěži neuspějí, Shelby resignuje a většina členů sboru přejde zpět k New Directions, a to včetně Sugar, která s pomocí ostatních výrazně zapracuje na svých schopnostech.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buffyna89

Ona za to nemôže, nemohla sa moc prejaviť, dali jej na môj vkus málo priestoru, preto je to 50/50.

30.4.2014 | 15:34:48

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama