Terri Del Monico

Terri Del Monico

Willova manželka.

Sezóny 4
2009 - 2012

Terri potkáváme již v první sérii jako manželku Willa. Na střední škole byla roztleskávačka a s Willem se do sebe zamilovali, už když jí bylo patnáct.

Terri v první sérii prožije falešné těhotenství a kvůli obavě z Willovy reakce mu neřekne pravdu a těhotenství nadále předstírá. Později dokonce kontaktuje Quinn a navrhne jí, že se postará o její dítě. Když se Will dozví pravdu jeho ženě, přizná si, že už ji nemiluje a rozhodne se ji opustit. Na konci první série se nechají rozvést.

Terri se i po rozvodu snaží získat Willa zpět a zničit jeho vztah s Emmou. Nakonec dostane nabídku práce v Miami, a tak se přestěhuje pryč a začíná žít nový život.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama