Grace and Frankie
82/100 - 9×

Grace and Frankie

Grace a Frankie jsou dvě kamarádky na oko, které se ve skutečnosti navzájem nenávidí. K sobě je více přitáhne až jedna pro ně velice nemilá zpráva. Obě opustí jejich manželé. A to proto, že se do sebe zamilovali a chtějí žít spolu. V hlavních rolích dvou sedmdesátiletých žen hrají Jane Fonda a Lily Tomlin, jejich manžele si zahráli Sam Waterston a Martin Sheen. Třináctidílný seriál napsala tvůrkyně Přátel Marta Kauffman.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 27 minut


Nová komedie od tvůrkyně Přátel: Láska bují i po sedmdesátce

Nová komedie od tvůrkyně Přátel: Láska bují i po sedmdesátce

Co byste dělali, kdyby vám vaši manželé v sedmdesáti letech oznámili, že se s vámi chtějí rozvést a spolu chtějí vzít? Můžete o tom přemýšlet, ale až poté, co si pustíte trailer k nové komedii od tvůrců Přátel.


3 0
13.4.2015

Grace a Frankie jsou dvě kamarádky, které myslí, že je na stará kolena už nečeká příliš zajímavého. Když jim ale jejich manželé oznámí, že se chtějí vzít, protože jsou gayové, dostane jejich život úplně jiný spád.

V hlavních rolích hrají držitelka dvou Oscarů Jane Fonda (The Newsroom, Příšerná tchyně) a Lily Tomlin (Damages, Web Therapy). Jejich manžele si zahráli držitel Zlatého glóbu Martin Sheen (Anger Management, The West Wing) a Sam Waterston (The Newsroom, Law & Order).


Všech třináct epizod nové komedie Grace and Frankie vypustí streamovací služba Netflix v pátek 8. května.

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Hurley

Na tohle sem fakticky zvědavej.

webmaster
13.4.2015 | 16:09:05
Monrougemerise

Na tohle se podívám. Jane Fonda je výborná. :)

13.4.2015 | 17:39:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!