Hanna S02E06: You're With Us Now

S02E06: You're With Us Now

S02E06: You're With Us Now

Hanna a Jules jsou poslány na svou první misi – zabít novináře v Londýně, který se chce setkat s vojenským právníkem, jenž chce odhalit tajemství Utraxu – zatímco Sandy a Clara odlétají do Barcelony, aby získali důkazy. Hanna se pokouší ustoupit a spojit síly s Mannionem ve snaze zachránit Nicolovi život, ale Jules a Leo jsou o krok napřed. Důsledky jsou katastrofální.

cz sk
3.7.2020
50 minut

Foto: Amazon PrimeHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

A je to tady. Já to říkal hned. Každý režim se totiž nakonec odkope, odhalí sám. A to tak, že nepřipustí svobodnou a demokratickou diskusi. Prostě všechny nepohodlné zdiskredituje, v lepším případě, zlikviduje, když to nejde jinak. To už tady bylo a bohužel je to tady zas. Třeba i tento seriál přispěje k tomu, že některým bláhovým a spícím aspoň trochu otevře oči.

17.7.2021 | 15:12:25
Jiri007

Dobry dil, musim řict že to bylo fakt perfektni ale čekal jsem že Hanna tomu zabrani ale aspon si zachranila život a likvidace novinaře to je fakt odvaha spiš měli odrovnat jen zdroj.

6.9.2020 | 23:52:22
choudys

Po tomhle jsem zvědav, co bude s Hannou

2.8.2020 | 23:43:55

Hanna
90/100 - 41×

Hanna

Hanna je mladá dívka, která byla už odmala vychovávána v divočině svým otcem, jenž ji tak chtěl připravit na drsný život. O Hannu se však brzy začne zajímat vláda, a proto se jim Hanna musí postavit.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller
hrají
Yasmin Monet Prince (Clara Mahan), Joel Kinnaman (Erik Heller), Esme Creed-Miles (Hanna Petrescu), Dermot Mulroney (John Carmichael), Mireille Enos (Marissa Wiegler), Áine Rose Daly (Sandy Phillips)

Stav překladu

Epizoda S02E08: The List

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @saurix

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Hannu

Nepřehlédněte

Třetí řadu má Hanna jistou

Třetí řadu má Hanna jistou

Sice se premiéry druhé řady dočkáme již 3. července, ale streamovací stanice Amazon Prime seriálu věří, a proto skoro v tichosti odklepnula i řadu třetí. Jste rádi, že budeme Hannu vídat i nadále?

Reklama

Nejoblíbenější epizody

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka