Hannibal
93/100 - 357×

Hannibal

Will Graham je velmi nadaný tvůrce profilů zločinců, který je společně s FBI na stopě jednomu sériovému vrahovi.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | NBC | 44 minut
žánr
Detektivní, Hororový, Thriller
hrají
Mads Mikkelsen (Dr. Hannibal Lecter), Hugh Dancy (Will Graham), Laurence Fishburne (Jack Crawford), Caroline Dhavernas (Dr. Alana Bloomová), Gillian Anderson (Dr. Bedelia Du Maurier), Hettienne Park (Beverly Katzová), Lara Jean Chorostecki (Freddie Loundsová), Kacey Rohl (Abigail Hobbsová), Raúl Esparza (Dr. Frederick Chilton), Katharine Isabelle (Margot Verger)

Koho uvidíme v seriálovém Hannibalovi?

Koho uvidíme v seriálovém Hannibalovi?

Jedna z nejvíce fascinujících literárních postav poprvé ožívá v televizní podobě. Toto nové televizní drama od Bryana Fullera (Heroes) nám ukáže začátky sériového vraha Dr. Hannibala Lectera.

0 0
4.1.2013

Na koho se můžete těšit v novém seriálu NBC?

Hugh Dancy (který se nedávno stal otcem) ztvární hlavního vyšetřovatele Willa Grahama. Hugha můžete znát ze seriálu The Big C, kde ztvárnil postavu Lea Fallona, dále jste jej mohli vidět ve filmech Kouč, Adam či Vrtěti ženou.

Roli doktora Hannibala Lectra si zahraje výborný dánský herec Mads Mikkelsen, kterého můžete znát z filmů Královská aféra, Tři mušketýři (z té nejnovější verze z roku 2011) anebo z filmů Souboj Titánů a Casino Royale. I přesto, že v Hollywoodu září, tak stále hraje i v evropských filmech a to například ve filmu Hon, Plamen a Citron či Adamova jablka. Za roli ve filmu Hon získal ocenění na filmovém festivalu v Cannes.

V seriálu se také objeví Laurence Fishburne a to v roli agenta Jacka Crawforda. Laurence nejspíš všichni znáte z trilogie Matrix a určitě jste ho zaregistrovali i v Kriminálce Las Vegas.

Mnozí jistě oceníte účast Gillian Anderson, kterou znáte ze seriálu Akta X, kde hrála agentku Scullyovou. V seriálu Hannibal se objeví v několika epizodách a zahraje si osobní terapeutku Hannibala Lectra.

Další herec, který se objeví v seriálu, je Aaron Abrams, kterého jste mohli vidět ve výborném filmu Boj o patent. Dále v Hannibalovi uvidíme Caroline Dhavernas (Ďábel a Osudové selhání), která ztvární Doktorku Alanu Bloom, Laru Jean Chorostecki (Camelot), Hettienne Park (The Good Wife) a Scotta Thompsona (The Pacifier).

A o čem, že to bude?

Will Graham je velmi nadaný tvůrce profilů zločinců, který je zrovna společně s FBI na stopě jednomu sériovému vrahovi.

Graham má jedinečný způsob myšlení, který mu dává schopnost vcítit se do někoho jiného a to třeba i do psychopatů. Will brzy zjistí, že tento případ je jiný. Vrahova mysl je tak zvrácená, že Will musí požádat o pomoc Dr. Lectera, jednoho z předních psychiatrických mozků v zemi.

Vzniká tak brilantní partnerství mezi Willem a Hannibalem (o kterém diváci vědí, že je hledaným vrahem), až se zdá, že neexistuje padouch, kterého by tato dvojce nedokázala chytit.

Jen kdyby Will věděl…

Zdroj: NBC

  • 64447.jpg
  • 64448.jpg
  • 64449.jpg
  • 64450.jpg
  • 64451.jpg
  • 64452.jpg
  • 64453.jpg
  • 64454.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Primavera

Primavera

Sérioví vrazi

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama