Hannibal
93/100 - 357×

Hannibal

Will Graham je velmi nadaný tvůrce profilů zločinců, který je společně s FBI na stopě jednomu sériovému vrahovi.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | NBC | 44 minut
žánr
Detektivní, Hororový, Thriller
hrají
Mads Mikkelsen (Dr. Hannibal Lecter), Hugh Dancy (Will Graham), Laurence Fishburne (Jack Crawford), Caroline Dhavernas (Dr. Alana Bloomová), Gillian Anderson (Dr. Bedelia Du Maurier), Hettienne Park (Beverly Katzová), Lara Jean Chorostecki (Freddie Loundsová), Kacey Rohl (Abigail Hobbsová), Raúl Esparza (Dr. Frederick Chilton), Katharine Isabelle (Margot Verger)

S02E05: Mukozuke

S02E05: Mukozuke

Poté co je Beverly nalezena, Will nabízí dobrovolně Jackovi svou pomoc a informuje ho, že jde o práci Chesapeakského rozparovače a Napodobitele a řekne mu, že se jedná o tu samou osobu. Do vězení je přiveden zpět doktor Gideon, aby Willovi pomohl potvrdit vrahovu identitu, ale místo toho mu radí, aby s Rozparovačem skoncoval jednou provždy. Uvězněn za mřížemi, Will požádá Freddie Loundsovou o pomoc, aby získala pozornost vraha. Když Will získá jeho pozornost, požádá jej, aby se vypořádal s Hannibalem. Alana však na vše přichází a pošle Jacka Hannibala zachránit.

cz sk
28.4.2014
3 650 000
44 minut

Hannibal připravuje snídani pro Jacka, který strávil celou noc v nemocnici u své ženy, když usedají k snídani, baví se o tom, jak výborným přítelem Hannibal je, že Belu zachránil.

Freddie dostala anonym, aby šla do hvězdárny, kde najde rozřezanou Beverly, na místo činu přijíždí FBI včele s Jackem. Je jasné, že Chasepeacký rozparovač znovu udeřil. Když se to dozví Will, chce Beverly vidět a tak jde převezen k hvězdárně, kde analyzuje její vraždu a řekne Jackovi, že Napodobitel a Rozparovač je jeden a ten samý vrah. Jen se za Napodobitelem skrývá.

Will je zpět v Boltimoru, kde se baví s doktorem Chiltonem. Je na něj naštvaný, protože ví, že Hannibalovi prozradil, že jej léčí. Přijde řeč i na Beverly a Chilton chce vědět, o čem se bavili. Will prozradí, že se bavili o Chasepeackým rozparovačovi a řekne, že by bylo zajímavé, kdyby dvě osoby řekli, že je jím Hannibal, následně zahraje Will na Chiltonovo ego a doktor Gideon je převezen zpět do Boltimoru.

Will se baví s Gideonem a převede řeč na Rozparovače, chce vědět, kdo to je, ale Gideon mu říká, že Rozparovače nelze chytit, musí být eliminován. Proto chce Will mluvit s Freddie, která za ním přijde do vězení. Will ji řekne, že chce kontaktovat svého obdivovatele, Freddie za to chce práva na jeho příběh a také je dostane.

Při prohlížení těla Beverly se přijde na to, že ji chybí ledviny, které byly nahrazeny ledvinami poslední Rozparovačovi o­běti.

Ukáže se, že oním obdivovatelem je jeden ze zřízenců v Boltimoru, Will ho požádá, aby Hannibala zabil, a on se do toho opravdu pustí.

Alana navštíví Willa a ten je přepadlý, když si promluví s Gideonem, je jí jasné, o co se Will pokouší a jde najít Jacka.

Mezitím již zřízenec dávno Hannibala dostal a baví se s ním o jeho činech. Hannibal se mu přiznává, že je Chasepeacký rozparovač a zřízenec mu poví, že ho na něj poslal Will. Když Jack s Alanou dorazí na plavecký stadion, kde Hannibal se zřízencem je, tak Jack zřízence zastřelí a Hannibala zachrání.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bína

V tomhle díle jsem fandila Willovi

13.7.2016 | 23:37:24
dexter01

Hodně dobrý díl, nejsme ani v půlce a 2. sezóna nabírá neskutečně na obrátkách

14.7.2014 | 20:47:11
Kothy

Chudak Beverly. Docela masakr. Hannibal mel namale…

4.4.2014 | 2:04:41
Xavik

Tohle bylo i na Hannibala moc krutý! :D :)

admin
1.4.2014 | 8:26:25
KroelH

Naprosto geniální díl… A to, kam seriál směřuje, se mi začíná líbit čím dál víc.

31.3.2014 | 9:38:52
njunjunju

Skvělé a upoutávka na další díl – takové švédské stoly. :D

30.3.2014 | 21:54:04
Luuuu

Super, :)

čestný člen redakce
30.3.2014 | 21:16:52
Wolfinator1

Ti kluci se fakt asi nemaj rádi, za pokus o vraždu Hannibal oplácí tím v příštím dílu, že se asi vyspí s jeho holkou :D a to si říká kamarád :D

30.3.2014 | 14:00:42
1Bobesh1

Co dodat? Naprosto dokonalé!

admin
30.3.2014 | 13:36:01
Cheera

Škoda toho konca tej epizody :-/ Willov pomocník by mal podľa mňa úspech :D

30.3.2014 | 9:37:53
1

Trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Primavera

Primavera

Sérioví vrazi

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama