Hannibal S02E06: Futamono

S02E06: Futamono

S02E06: Futamono

Když je tělo radního nalezeno na parkovišti, propletené v strom, tak styl a chybějící orgány naznačují, že jde o další úder Chesapeakského rozparovače. Jack a tým se dostávají pod tlak, když rozparovač pokračuje ve svém řádění. Když Will naznačí, že rozparovač nejspíše plní svou spíš orgány obětí, Jack se rozhodne otestovat Hannibalovo jídlo a vyrazí na Hannibalovu párty, aby získal důkazy a otestoval maso, zde nejde o lidské. Jackovo rostoucí podezření dostává Alanu ještě blíže k Hannibalovi, která věří, že je pouze obětí tohoto honu.

cz sk
4.4.2014
2 320 000
44 minut

Jack přichází za Willem a baví se spolu o pokusu zavraždit Hannibala, diskuze se však přenese k Rozparovačovi a Will Jacka upozorní, že pokud rozparovač udeří ve velkém, tak Hannibal bude pořádat hostinu.

Mezitím tráví Hannibal čas s Alanou, dostanou se k pokusu o jeho zabití, Hannibal má v plánu o celém svém prožitku napsat skladbu a také si chce zlepšit chuť tím, že uspořádá hostinu a Rozparovač znovu udeří.

Jack a jeho tým jsou přivolány k další vraždě, po vyšetřování jde Jack za Hannibalem a když chce začít mluvit o případu, Hannibal jej zarazí. Také se mu svěří s tím, že má v plánu uspořádat hostinu, což zvýší Jackovo podezření ohledně Hannibala.

Will se ve vězení baví s Gideonem a varuje ho, že ho Rozparovač dostane, ať je kdekoliv. Také se ho Will ptá, proč Gideon policii neřekl, že byl u Hannibala doma, kde se mu nepřímo přiznal, že je Rozparovač. Vše poslouchá doktor Chilton a následně to přehraje i Jackovi. Jack si jde následně promluvit s Gideonem, ale ten vše popře. Při návratu do cely je Gideon brutálně zmlácen a shozen, utrpí těžká poranění a jde převezen do nemocnice.

Hannibal přichází za Willem, je zklamán pokusem o jeho vraždu a už Willovi nechce věřit. Také poznamená, že Will se kontroluje mnohem více než kdy předtím.

Hannibal pořádá svou hostinu, kde je i Alana. přichází Jack a promlouvá si s doktorem Chiltonem. Když Chilton odejde, přichází za Jackem Hannibal. Jack se omlouvá, že se nemůže zdržet, ale požádá si o nějaké jídlo s sebou. Když odchází Hannibal mrká na doktora Chiltona.

Jack míří rovnou do laborky a nechává otestovat maso z hostiny, výsledky na lidské masou jsou však negativní. Jedná se o zvířecí maso.

Po hostině Alana zůstává déle a hraje na piáno, následně se začnou líbat a skončí spolu v posteli. Zdá se, že Hannibal dal Alaně něco do pití, aby ji uspal a vydává se do nemocnice, kde leží doktor Gideon.

Dalšího dne ráno je Jack přivolán do nemocnice, kde je nalezen mrtvý hlídač. Po nalezení mrtvého hlídače se Jack vydává za Hannibalem a ptá se ho, kde byl včera večer. Odpoví mu Alana, že byl celý večer s ní.

S mrtvým tělem jsou nalezeny i háčky, které byly nalezeny u Willa. Jackovi dochází, že žádný Napodobitel nikdy neexistoval a že všechny zabil Chasepeacký rozparovač. Na všech vějičkách je nalezena i kůra z madnory, která Jacka zavede na odlehlé místo v lesích, kde najde i Miriam Lassovou.

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Chilton aka „needless to say I will not be eating the food“ :D. Za mě zatím nejlepší díl (i když se nemůžu dočkat Gillian), Hannibalovy inovativní schopnosti neznají mezí, prostě krása.

2.6.2018 | 23:43:26
Mr.Joker531

Hannibalova genialita nezná mezí a ten konec, hotové umělecké dílo

27.5.2018 | 19:57:14
Mrs.Stark

Ach, z tohohle dílu jsem byla podivně nesvá.

22.5.2016 | 16:01:29
dexter01

Jakmile se řeší rozparovač, tak to jsou nejlepší epizody

16.7.2014 | 20:02:47
Kothy

Zajimave se to vyviji. Chudak Gideon…

14.4.2014 | 23:36:12
Red Viper

Výborný díl s výborným zakončením :)

13.4.2014 | 10:34:02
Charity

Luxusní díl !!!

9.4.2014 | 23:59:06
1Bobesh1

Tak hlavně, že si Gideon pochutnal :)

admin
9.4.2014 | 10:05:56
Serial.Lover

Hannibal opět nezklamal a závěr byl vážně super :)

8.4.2014 | 18:12:19
Ohař stínu

Až se mi z toho udělalo trošku nevolno :-)

7.4.2014 | 23:44:37

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Stav překladu

Epizoda S03E13: The Wrath of the Lamb

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Primavera

Primavera

Sérioví vrazi

Hlídejte si nás