Hannibal S02E06: Futamono

S02E06: Futamono

S02E06: Futamono

Když je tělo radního nalezeno na parkovišti, propletené v strom, tak styl a chybějící orgány naznačují, že jde o další úder Chesapeakského rozparovače. Jack a tým se dostávají pod tlak, když rozparovač pokračuje ve svém řádění. Když Will naznačí, že rozparovač nejspíše plní svou spíš orgány obětí, Jack se rozhodne otestovat Hannibalovo jídlo a vyrazí na Hannibalovu párty, aby získal důkazy a otestoval maso, zde nejde o lidské. Jackovo rostoucí podezření dostává Alanu ještě blíže k Hannibalovi, která věří, že je pouze obětí tohoto honu.

cz sk
4.4.2014
2 320 000
44 minut

Jack přichází za Willem a baví se spolu o pokusu zavraždit Hannibala, diskuze se však přenese k Rozparovačovi a Will Jacka upozorní, že pokud rozparovač udeří ve velkém, tak Hannibal bude pořádat hostinu.

Mezitím tráví Hannibal čas s Alanou, dostanou se k pokusu o jeho zabití, Hannibal má v plánu o celém svém prožitku napsat skladbu a také si chce zlepšit chuť tím, že uspořádá hostinu a Rozparovač znovu udeří.

Jack a jeho tým jsou přivolány k další vraždě, po vyšetřování jde Jack za Hannibalem a když chce začít mluvit o případu, Hannibal jej zarazí. Také se mu svěří s tím, že má v plánu uspořádat hostinu, což zvýší Jackovo podezření ohledně Hannibala.

Will se ve vězení baví s Gideonem a varuje ho, že ho Rozparovač dostane, ať je kdekoliv. Také se ho Will ptá, proč Gideon policii neřekl, že byl u Hannibala doma, kde se mu nepřímo přiznal, že je Rozparovač. Vše poslouchá doktor Chilton a následně to přehraje i Jackovi. Jack si jde následně promluvit s Gideonem, ale ten vše popře. Při návratu do cely je Gideon brutálně zmlácen a shozen, utrpí těžká poranění a jde převezen do nemocnice.

Hannibal přichází za Willem, je zklamán pokusem o jeho vraždu a už Willovi nechce věřit. Také poznamená, že Will se kontroluje mnohem více než kdy předtím.

Hannibal pořádá svou hostinu, kde je i Alana. přichází Jack a promlouvá si s doktorem Chiltonem. Když Chilton odejde, přichází za Jackem Hannibal. Jack se omlouvá, že se nemůže zdržet, ale požádá si o nějaké jídlo s sebou. Když odchází Hannibal mrká na doktora Chiltona.

Jack míří rovnou do laborky a nechává otestovat maso z hostiny, výsledky na lidské masou jsou však negativní. Jedná se o zvířecí maso.

Po hostině Alana zůstává déle a hraje na piáno, následně se začnou líbat a skončí spolu v posteli. Zdá se, že Hannibal dal Alaně něco do pití, aby ji uspal a vydává se do nemocnice, kde leží doktor Gideon.

Dalšího dne ráno je Jack přivolán do nemocnice, kde je nalezen mrtvý hlídač. Po nalezení mrtvého hlídače se Jack vydává za Hannibalem a ptá se ho, kde byl včera večer. Odpoví mu Alana, že byl celý večer s ní.

S mrtvým tělem jsou nalezeny i háčky, které byly nalezeny u Willa. Jackovi dochází, že žádný Napodobitel nikdy neexistoval a že všechny zabil Chasepeacký rozparovač. Na všech vějičkách je nalezena i kůra z madnory, která Jacka zavede na odlehlé místo v lesích, kde najde i Miriam Lassovou.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Chilton aka „needless to say I will not be eating the food“ :D. Za mě zatím nejlepší díl (i když se nemůžu dočkat Gillian), Hannibalovy inovativní schopnosti neznají mezí, prostě krása.

2.6.2018 | 23:43:26
Mr.Joker531

Hannibalova genialita nezná mezí a ten konec, hotové umělecké dílo

27.5.2018 | 19:57:14
Mrs.Stark

Ach, z tohohle dílu jsem byla podivně nesvá.

22.5.2016 | 16:01:29
dexter01

Jakmile se řeší rozparovač, tak to jsou nejlepší epizody

16.7.2014 | 20:02:47
Kothy

Zajimave se to vyviji. Chudak Gideon…

14.4.2014 | 23:36:12
Red Viper

Výborný díl s výborným zakončením :)

13.4.2014 | 10:34:02
Charity

Luxusní díl !!!

9.4.2014 | 23:59:06
1Bobesh1

Tak hlavně, že si Gideon pochutnal :)

admin
9.4.2014 | 10:05:56
Serial.Lover

Hannibal opět nezklamal a závěr byl vážně super :)

8.4.2014 | 18:12:19
Ohař stínu

Až se mi z toho udělalo trošku nevolno :-)

7.4.2014 | 23:44:37
1

Hannibal
93/100 - 346×

Hannibal

Will Graham je velmi nadaný tvůrce profilů zločinců, který je společně s FBI na stopě jednomu sériovému vrahovi.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | NBC | 44 minut
žánr
Detektivní, Hororový, Thriller
hrají
Mads Mikkelsen (Dr. Hannibal Lecter), Hugh Dancy (Will Graham), Laurence Fishburne (Jack Crawford), Caroline Dhavernas (Dr. Alana Bloomová), Gillian Anderson (Dr. Bedelia Du Maurier), Hettienne Park (Beverly Katzová), Lara Jean Chorostecki (Freddie Loundsová), Kacey Rohl (Abigail Hobbsová), Raúl Esparza (Dr. Frederick Chilton), Katharine Isabelle (Margot Verger)

Stav překladu

Epizoda S03E13: The Wrath of the Lamb

Trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Primavera

Primavera

Reklama

Sérioví vrazi

Hlídejte si nás