Hobbit
96/100 - 64×

Hobbit

Všechno má svůj začátek. Než Středozemě zažila souboj, kdo bude Pán prstenů, vydal se hobit Bilbo na neočekávanou cestu za dobrodružstvím.

USA | 2001 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | 0 | 120 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Karl Urban (Eomér), Miranda Otto (Eowyn), David Wenham (Faramir), Elijah Wood (Frodo Pytlík), Cate Blanchett (Galadriel), Ian McKellen (Gandalf), John Rhys-Davies (Gimli), Andy Serkis (Glum), Orlando Bloom (Legolas), Mikael Persbrandt (Medděd), Billy Boyd (Peregrin 'Pipin' Bral), Sylvester McCoy (Radagast), Sean Astin (Samvěd 'Sam' Křepelka), Christopher Lee (Saruman), Sala Baker (Sauron)

Hobit bude rozdělen do dvou filmů

Hobit bude rozdělen do dvou filmů

Ano, Peter Jackson obnovil myšlenky, že by měl mít film o Hobitovi dva díly.

0 0
17.12.2007

Dochází k velkým změnám. Peter Jackson se definitivně znovu dostává zpátky ke kormidlu a loď zvanou Hobit teď obrací překvapivým směrem. Na možnost, že by byl Hobit dvojfilmem se uprostřed nekonečných tahanic s právy atd. zapomnělo a teprve teď – když se zdá, že realizaci projektu snad už nic neleží v cestě – ji Peter Jackson znovu oprášil. Stalo se tak prostřednictvím tiskové zprávy rozeslané několika nejvýznamnějším filmovým médiím. Jako balzám na duši pro všechny fanoušky působí obzvlášť věta:

„Jsem rád, že jsme dokázali dát naše neshody stranou a můžeme začít novou kapitolu s našimi dobrými přáteli z New Line Cinema.“.

Tak že by se přece jenom podařilo všechny problémy zažehnat a Hobita se jako filmu dočkáme? Podle zprávy tomu tak mělo být ještě daleko dřív, než by většina lidí čekala:

„Dva hobití filmy, Hobit a jeho sequel se budou natáčet současně, přičemž přípravné práce začnou co nejdříve to bude možné. Natáčení by mělo začít v roce 2009 tak, aby se Hobit dostal do kin v roce 2010 a jeho sequel o rok později, v roce 2011.“

Celé to znělo zkrátka fantasticky, a i když Jackson ve zprávě nepsal nic o tom, že by měl znovu režírovat, zmínil se, že je připraven chopit se práce hlavního producenta.

Zdroj: 0

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama