Hobbit
96/100 - 64×

Hobbit

Všechno má svůj začátek. Než Středozemě zažila souboj, kdo bude Pán prstenů, vydal se hobit Bilbo na neočekávanou cestu za dobrodružstvím.

USA | 2001 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | 0 | 120 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Karl Urban (Eomér), Miranda Otto (Eowyn), David Wenham (Faramir), Elijah Wood (Frodo Pytlík), Cate Blanchett (Galadriel), Ian McKellen (Gandalf), John Rhys-Davies (Gimli), Andy Serkis (Glum), Orlando Bloom (Legolas), Mikael Persbrandt (Medděd), Billy Boyd (Peregrin 'Pipin' Bral), Sylvester McCoy (Radagast), Sean Astin (Samvěd 'Sam' Křepelka), Christopher Lee (Saruman), Sala Baker (Sauron)

Hobit ovládl sváteční tržby

Hobit ovládl sváteční tržby

Tři týdny po své světové premiéře se Hobit: Neočekávaná cesta stále drží na špici nejvýdělečnějších filmů zimních prázdnin. Kolik už se mu tak vlastně podařilo vydělat a jaké jsou jeho šance na další finanční rekordy?

0 0
3.1.2013

Když jsme se na tržby Neočekávané cesty dívali poprvé po jeho otevíracím víkendu, měl na svém kontě přes 84 milionů dolarů za tržby severoamerické a dohromady za celý svět téměř 223 milionů. Dnes, tři týdny od své světové premiéry, má první filmový Hobit z amerických filmových pokladen na kontě přes 238 milionů a dohromady celosvětově neuvěřitelných 702 milionů.

První část hobití trilogie si tak vede relativně stále ještě lépe, než svého času kterýkoliv z dílů původní trilogie Pán prstenů. „Relativně“, protože, jak už jsme si říkali posledně, kdybychom odečetli inflaci a přirážku za 3D a IMAX lístky, zas až taková hitparáda by to asi nebyla.

S tržbami přes 700 milionů je však nabíledni také otázka, za jak dlouho se Neočekávané cestě podaří překonat hranici jedné miliardy dolarů, čímž by se stala již patnáctým snímkem v historii, kterému by se to podařilo (jen v roce 2012 přibyly na tento seznam další tři filmy: Avengers, Temný rytíř povstal a Skyfall).

Ať to nakonec dopadne jakkoliv, budeme vás o tom pravidelně informovat.

Zdroj: 0

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama