Hobbit
96/100 - 64×

Hobbit

Všechno má svůj začátek. Než Středozemě zažila souboj, kdo bude Pán prstenů, vydal se hobit Bilbo na neočekávanou cestu za dobrodružstvím.

USA | 2001 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | 0 | 120 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Karl Urban (Eomér), Miranda Otto (Eowyn), David Wenham (Faramir), Elijah Wood (Frodo Pytlík), Cate Blanchett (Galadriel), Ian McKellen (Gandalf), John Rhys-Davies (Gimli), Andy Serkis (Glum), Orlando Bloom (Legolas), Mikael Persbrandt (Medděd), Billy Boyd (Peregrin 'Pipin' Bral), Sylvester McCoy (Radagast), Sean Astin (Samvěd 'Sam' Křepelka), Christopher Lee (Saruman), Sala Baker (Sauron)

Jak to bude s rozdělením Hobita do dvou filmů?

Jak to bude s rozdělením Hobita do dvou filmů?

V dubnu přišlo velké rozčarování. Del Toro s Jacksonem si našli chviličku, aby nám objasnili největší otazník panujícího kolem Hobita.

0 0
30.4.2009

V rozhovoru pro britský filmový magazín Empire del Toro s Jacksonem přiznali, jak to nakonec s rozdělením Hobita do dvou filmů bude:

Del Toro: „Rozhodli jsme se, že Hobita roztáhneme přes oba filmy a zahrneme do něj i Bílou radu a Gandalfovy cesty do Dol Gulduru.“

Jackson: „Zjistili jsme, že by byla chyba snažit se to všechno nacpat do jednoho filmu. Původní plán byl natočit hlavně Hobita a tohle nám dovolí udělat ho víc ve stylu prstenové trilogie.“

Místo předpokládaného přemostění mezi Hobitem a Pánem prstenů se tak v druhém filmu dočkáme pouze rozšíření původní látky do dvou filmů. Samozřejmě stále existuje možnost, že se dočkáme třeba takového setkání Gandalfa s Aragornem či jejich honu na Gluma, ale to jsou zatím pouze dohady.

Zdroj: 0

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama