Hobbit Jak to vypadá s přípravami Hobita?

Jak to vypadá s přípravami Hobita?

Jak to vypadá s přípravami Hobita?

Kdo se zhostí napsání scénáře a co bude náplní druhého filmu?

0 0
30.4.2008

Stále více se diskutuje nad tím, kdo obsadí další nezbytné pozice ve štábu. Guillermo del Toro všechny uklidňuje slovy, že pro Hobita chce zachovat co největší část týmu známého z Pánu Prstenů. V úvahu tak také samozřejmě připadají Peter Jackson, jeho manželka Fran Walsh a Philip Boyens jako scenáristé. Jestli se trio znovu chopí svých scenáristických rolí, které jim (mimo jiné) vynesly Oscara, to ukáže nejbližší čas.

Nad projektem však panoval ještě jeden otazník. Pro fanoušky možná ještě zásadnější. A totiž, co bude naplní druhého filmu? Všichni si totiž moc dobře pamatovali na tiskovou zprávu Petera Jacksona z prosince minulého roku. Zde stálo, že druhý film bude sequel – tedy pokračování.

Možností, co všechno by se mohlo v této „dvojce“ odehrát, je samozřejmě strašně moc – z Tolkienových poznámek popisujících dobu mezi Hobitem a Pánem Prstenů by se dalo vytvořit i více než jeden film. V úvahu připadá zejména rozšíření příběhu Gandalfa, který zažil svou první konfrontaci se Sarumanem a zároveň začal tušit, že se Sauron vrátil do Středozemě. V takovém případě bychom se mohli těšit i na první setkání Gandalfa s Aragornem a na jejich slavný hon na Gluma.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit