Hobbit Peter Jackson dává přednost Tin Tinovi

Peter Jackson dává přednost Tin Tinovi

Peter Jackson dává přednost Tin Tinovi

Peter Jackson se zdá být nadobro ze hry o režii Hobita (a Sam Raimi využívá situace).

0 0
30.4.2007

V dubnu roku 2007 se zdálo, že Peter Jackson už o režii Hobita ani neuvažuje. Jeho (zejména finanční) rozepře s New Line přerostly pomyslnou hranici a Jacksonovi došla trpělivost.

Čím dál tím víc se začíná věnovat přípravě animovaného Tin Tina a taktéž filmu Lovely Bones podle stejno­jmenného světoznámého bestselleru. Fanoušci po celém světě tak začínají ztrácet naději, že se jimi tolik milovaný tvůrce Pána Prstenů ke Středozemi ještě vrátí.

Navzdory faktu, že na začátku dubna byla společností Sony oznámena příprava nového dílu Spider-Mana, Sam Raimi se nadále zajímal o místo režiséra i u chystaného Hobita. Zdálo se, že studio New Line jej podle všeho přivítalo s otevřenou náručí. Není se čemu divit. New Line bylo v beznadějné situaci – z jedné strany studio díky své vlastní chybě ztratilo Petera Jacksona a z druhé se pak blížilo vypršení práv knihu zfilmovat. Musela se tak začít rychle jednat a angažování Sama Raimiho hrálo studiu do karet.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit