Hobbit
96/100 - 64×

Hobbit

Všechno má svůj začátek. Než Středozemě zažila souboj, kdo bude Pán prstenů, vydal se hobit Bilbo na neočekávanou cestu za dobrodružstvím.

USA | 2001 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | 0 | 120 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Karl Urban (Eomér), Miranda Otto (Eowyn), David Wenham (Faramir), Elijah Wood (Frodo Pytlík), Cate Blanchett (Galadriel), Ian McKellen (Gandalf), John Rhys-Davies (Gimli), Andy Serkis (Glum), Orlando Bloom (Legolas), Mikael Persbrandt (Medděd), Billy Boyd (Peregrin 'Pipin' Bral), Sylvester McCoy (Radagast), Sean Astin (Samvěd 'Sam' Křepelka), Christopher Lee (Saruman), Sala Baker (Sauron)

Peter Jackson ještě neřekl poslední slovo!

Peter Jackson ještě neřekl poslední slovo!

Tak nakonec se přeci jen zdá, že se Peter Jackson k Hobitovi vrátí!

0 0
30.11.2007

A je to tady! Peter Jackson se vrací na scénu! Sám se sice vyvaruje nějakého obsažnějšího vyjádření, ale přesto je zřejmé, že se uvnitř studia New Line začíná něco dít. Po zklamání se Samem Raimim, který nakonec dal přece jenom přednost čtyřce Spider-Mana, se karta obrací a Jackson je zase mezi žádanými.

A co problém s právy? Studiu New Line Cinema se naštěstí (pro něj) podařilo práva prodloužit a navíc se zdá, že by mohly ustat i věčné spory s konkurenčním studiem MGM (Metro Goldwyn Mayer). New Line se tak může v klidu věnovat realizaci projektu. Už bylo na čase – miliony fanoušků na celém světě se nemohou dočkat!

Zdroj: 0

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama