Hobbit Přípravy kolem Hobita jsou v plném proudu

Přípravy kolem Hobita jsou v plném proudu

Přípravy kolem Hobita jsou v plném proudu

Del Toro vzal Hobita za správný konec a mílovými kroky se blíží k natáčení.

0 0
30.7.2009

Další herec potvrzen! Vedle Andyho Serkise a Ian McKellena se ke své roli elfského knížete Elronda vrátí i Hugo Weaving. Krom nabírání hereckého ansámblu, který už konečně začíná dostávat jakous takous podobu, se momentálně del Toro a jeho tým ze všeho nejvíce soustředí na tvorbu draka Šmaka.

Práce na něm designérům trvá už bez mála devět měsíců a přesto prý není hotového víc, než základní kostra tohoto kolosu. Práce na obřím monstru by měla trvat ještě dalšího půl roku.

Starý dobrý Hobitín nabírá novou podobu! Konečně hmatatelný důkaz, že se něco děje. Slavná hobití vesnička, ve které se uskuteční důležitý dýchánek, po němž se Bilbo s čarodějem Gandalfem a třinácti trpaslíky vydá k Osamělé hoře pro poklad, čeká velké rozšíření. Krom stavby dalších hobitích nor, má být vysazen jeden zbrusu nový sad a vybudována další cesta ke Dnu pytle. No, začíná to velkolepě.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit