Hobbit Středozemi čekají velké návraty

Středozemi čekají velké návraty

Středozemi čekají velké návraty

Do svých rolí se vrátí Ian McKellan i Andy Serkis, navíc byl pro Hobita potvrzen skladatel Howard Shore a výtvarníci Alan Lee a John Howe. Štáb tedy konečně nabírá obrysy.

0 0
30.5.2008

Peter Jackson začíná svolávat staré známé. Vedle angažování skladatele Howarda Shora, o němž se ve spojitosti s Hobitem mluvilo už dříve, byli nově do svých rolí potvrzení Andy Serkis jako Glum i Ian McKellan v roli čaroděje Gandalfa.

Neméně zajímavá zpráva pak pochází z výtvarného oddělení (staro)­nového štábu – oba hlavní designeři, totiž světoznámí ilustrátoři Alan Lee a John Howe, souhlasili, že se opět připojí k práci na další filmové adaptaci příběhů z jimi tak oblíbené Středozemě.

V jednom z rozhovorů se del Toro rozpovídal na téma, zda-li hodlá zanechat i onu lehce naivní a „pohádkovou“ stránku knihy, která ji prostupuje zejména v první polovině. Odpověděl, že jednoznačně ano, avšak jedním dechem dodal, že se velmi těší i na hororové scény ve skřetí jeskyni a ve Velkém hvozdu, a že Hobit jako celek rozhodně není jen nějakou pohádkou, nýbrž do každičkého detailu promyšleným dílem, které toho má mnoho co nabídnout.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit