Hobbit Světový Hobití den je zde!

Světový Hobití den je zde!

Světový Hobití den je zde!

Přestože do konce týdne nám schází ještě jeden den, vrchol Tolkienova týdne nastává právě dnes: v sobotu 22. září ku příležitosti společných narozenin Bilba a Froda Pytlíků! A co tohle celé vlastně znamená pro náš web, jeho návštěvníky, i Tolkienovy fanoušky obecně?

0 0
22.9.2012

Už na začátku týdne se nám Peter Jackson svěřil s tím, že si pro své a Tolkienovy fanoušky v rámci Tolkienova týdne připraví pár speciálních dárků – v čele pak se zbrusu novým trailerem na film Hobit: Neočekávaná cesta.

Peter Jackson tak svůj slib už uplynulou středu splnil a my bychom rozhodně nechtěli zůstat pozadu. Další nový trailer vám sice neukážeme, v rámci Hobitího dne jsme si pro vás však přichystali hned několik článků z těch nejrůznějších zákoutí jak Tolkienovy, tak Jacksonovy Středozemě.

Doufáme tedy, že se vám tento dárek bude líbit a že si během dne užijete všechno, co si pro vás připravíme, a při troše štěstí si díky tomu trochu osvěžíte svou tolkienomilskou paměť, nebo se dozvíte třeba i něco úplně nového!

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit