Incorporated Postřehy z epizody Downsizing

Postřehy z epizody Downsizing

Postřehy z epizody Downsizing

Tentokrát si rozebereme nejnovější epizodu Downsizing, ve které jsme se vrátili do minulosti, kde se nám nabídl pohled na tábor uprchlíků a kde se mimo jiné vyskytoval Aaron s Elenou. Dále si řekneme něco málo o tiché místnosti.


6 0
14.12.2016

Emigranti

Kvůli nepříznivým podmínkám a rozšiřujícím se nemocem se do středozápadních měst hrnuly vlny uprchlíků. S podporou Spigy se naštěstí podařilo uprchlíky přemístit do jiných měst, kde jim bylo poskytnuto jídlo, ubytování a jiné nezbytné věci k přežití. Pokud jste chtěli tyto tábory opustit a připojit se k novým komunitám, museli jste podat žádost, která se vyřizovala v rozmezí šesti měsíců až šesti let.

(Zde se Ben seznámil s Elenou.)


Tichá místnost

Tichá místnost je záhadou pro všechny zaměstnance firmy Spiga Biotechnics. Nikdo pořádně neví, jaké strašlivé věci se v této místnosti odehrávají. Avšak jedno je jisté, nikdo se odtud nevrátí stejný. O tom by mohl vyprávět Chad, který byl vystaven ultrazvukovým vlnám o síle 150 decibelů. Ultrazvukové vlny o síle 160 decibelů pak mohou způsobit trvalé poškození.

(Věřte, že v tiché místnosti skončit nechcete.)

Zápasy v kleci

Je zcela normální, že po dlouhém a náročném dni v kanceláři chcete vypustit páru, ale Spiga je zásadně proti tomu, aby jejich zaměstnanci chodili do Červené zóny na ilegální zápasy v kleci, přestože jsou tyto zápasy v Zelené zóně povoleny. Lístky si pak můžete zakoupit na personálním oddělení.

(Theo vyhrál svůj první zápas.)

Foto a zdroj: Syfy

Diskuze /1

Lex Luthor

Zatím to jde dobře, dobrý seriál o budoucnosti, jen aby se nezamotaly do flasbacků, ty často bývají kámen úrazu

14.12.2016 | 11:43:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Podpořte nás

Chcete-li podpořit překladatele Incorporated a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Reklama

Rekapitulace

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Máme za sebou poslední díl seriálu Incorporated, a proto se pojďme poohlédnout, co vše se ve finálním díle přihodilo. Zároveň sledujte naše stránky, abyste nepropásli případné informace o druhé sérii.

Technologie

Technologie z epizody Sweating the Assets

Technologie z epizody Sweating the Assets

V epizodě Sweating the Assets jsme se vrátili o osm let dříve, kdy byl Julian pověřen, aby zachránil Lauru. Díky tomu jsme mohli spatřit Julianův dron, který používal při hledání únosců.

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás