Incorporated Postřehy z epizody Vertical Mobility

Postřehy z epizody Vertical Mobility

Postřehy z epizody Vertical Mobility

Dnes se zaměříme na epizodu Vertical Mobility, která nám například ukázala, že po celé zelené zóně jsou rozmístěni lidé se zbraněmi, že rivalita mezi korporacemi nezná mezí a že jsou drogy v této době velice nebezpečné.


6 0
5.12.2016

Slanina

Slanina byla vždy považována za jídlo králů, v moderním světě pak patří mezi nejdelikátnější jídla. Klimatické změny zasáhly i farmy na středozápadě, kde kvůli tomu zahynula prasata a jiná farmářská zvířata. Vědci proto přišli s náhražkou slaniny, která je méně slaná a rozhodně nechutná tak dobře, jako ta skutečná. Naštěstí jsou tu malé rodinné farmy, které prasata stále chovají.

(170 gramů slaniny vás zde vyjde na 12 700 korun.)


Soukromé společnosti

S klimatickými změnami přišel i kolaps vlád. Nahradily je nadnárodní korporace, které nyní ovládají 90 % světa. Obyvatelé z červené zóny se tak musí spolehnout na členy těchto korporací, protože jsou jedinou možností, jak dosáhnout lepšího života. Pokud budete věrně sloužit, pak si u velkých společností můžete vybudovat slušnou kariéru.

(Zaměstnanci těchto korporací se nemají vůbec špatně.)

Drogy

Firemní směrnice umožňuje zaměstnancům brát stimulanty na zvýšení koncentrace a produktivity. V červené zóně pak naleznete několik černých trhů s drogami, kterým byste se měli vyhnout velkým obloukem. Nejrozšířenější drogou je Blur, která může způsobit nevolnost, závratě a může vést také k dysplazii.

(Tuto drogu si vyzkoušeli i Benovi přátelé.)

Foto a zdroj: Syfy

Diskuze /2

Lex Luthor

Zajímavý seriál, trochu podobný continuu dám mu šanci a budu sledovat, co vy

5.12.2016 | 20:58:14
ScaryX

Super, už jenom tři roky a je to tu! :D

webmaster
5.12.2016 | 21:21:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Podpořte nás

Chcete-li podpořit překladatele Incorporated a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Reklama

Rekapitulace

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Máme za sebou poslední díl seriálu Incorporated, a proto se pojďme poohlédnout, co vše se ve finálním díle přihodilo. Zároveň sledujte naše stránky, abyste nepropásli případné informace o druhé sérii.

Technologie

Technologie z epizody Sweating the Assets

Technologie z epizody Sweating the Assets

V epizodě Sweating the Assets jsme se vrátili o osm let dříve, kdy byl Julian pověřen, aby zachránil Lauru. Díky tomu jsme mohli spatřit Julianův dron, který používal při hledání únosců.

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás