Indiana Jones Indiana Jones and the Fate of Atlantis

Indiana Jones and the Fate of Atlantis

Indiana Jones and the Fate of Atlantis

Jestliže mají hry s Indym nějakou legendu, tak je to právě Atlantis. Adventura, která se stala modlou všech fandů, kteří tajně doufali, že hra se stane námětem pro čtvrtý film. Nestala, ale její místo v historii už zůstane zapsáno natrvalo.

2 0
9.8.2007

Nadšenci do adventur se ještě nestačili vzpamatovat z husarského kousku jménem Monkey Island a už LucasArts vypustili novou bombu. Zcela původní příběh, který se točí okolo objevení ztraceného kontinentu Atlantida má všechno, na co byl fanoušek zvyklý z filmu (propracovanou zápletku plnou artefaktů, humorný nadhled, známý hudební motiv, Nacisty, exotické lokace a půvabnou partnerku), vše bylo podtrženo na svojí dobu opravdu těžkými kousky k vyřešení, mnoha rébusy a tajemstvími. Dokonce nabízí dvě různé cesty po celou střední část hry, tajemství se různě mění, takže ani po několikáté se není důvod nudit. Zajímavostí je, že hra byla pro velký úspěch vydána v roce 1993 na CD-ROM opatřena vylepšenými zvuky a především dialogy (bohužel nikoli s Fordem). Přesto vynikající kousek. Děkujeme za něj.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Indiana Jones 5

Natáčení pátého Indyho se kvapem blíží, proto nezapomeňte sledovat všechny novinky na našem fanwebu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Vznik nápadu s Indiana Jonesem je už dnes prakticky legendou. Když se v létě roku 1977 Spielberg a Lucas poprvé vážněji zamýšleli nad filmem, určitě netušili, jaký úspěch je čeká…

Reklama

Indiana Jones online