Indiana Jones Indiana Jones 5 potvrzen

Indiana Jones 5 potvrzen

Indiana Jones 5 potvrzen

Co ještě před pár lety vypadalo jako holý nesmysl, je nyní realitou. Po roce od premiéry čtyřky, která si přeci jen na sebe slušně vydělala, potvrdil producent Frank Marshall a herec Shia LaBeouf, že na pětce se pracuje. Zatím je vše pouze ve fázi příprav.

5 0
22.6.2009

Kdykoliv reportéři potkají někoho z tvůrců (Lucas, Spielberg) nebo herců (Ford, LaBeouf), zeptají se tak trochu naslepo, jak je to s pokračováním Indiana Jones. Nedávno ale dostali právě od LaBeoufa na premiéře Transformers 2 překvapivou odpověď – pátý Indy bude a to velmi brzo. To následně potvrdil i producent Frank Marshall, který přiznal, že se projekt také rozběhl. Zbývá najít to nejdůležitější – vhodný a dostatečně zajímavý námět, resp předmět, za kterým by se někdo z rodiny Jonesů pustil. Ten dodatek „někdo z Jonesů“ je důležitý, podle všeho je stále otevřená možnost, že v pokračování už bič a klobouk definitivně přejde z odcházející generace (Ford) na tu nastupující (LaBeouf), zatím to ale nikdo oficiálně nepotvrdil. To samé platí i o datu premiéry, které si zatím také musíme pouze představovat ve snech. Jedno je ale jisté – Indy 5 bude a to brzy.

Diskuze /1

Salim Hrdonožka

Vážně? Pět let a nic :D

31.7.2014 | 22:26:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Indiana Jones 5

Natáčení pátého Indyho se kvapem blíží, proto nezapomeňte sledovat všechny novinky na našem fanwebu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Vznik nápadu s Indiana Jonesem je už dnes prakticky legendou. Když se v létě roku 1977 Spielberg a Lucas poprvé vážněji zamýšleli nad filmem, určitě netušili, jaký úspěch je čeká…

Reklama

Indiana Jones online