Indiana Jones Indiana Jones 5 potvrzen

Indiana Jones 5 potvrzen

Indiana Jones 5 potvrzen

Co ještě před pár lety vypadalo jako holý nesmysl, je nyní realitou. Po roce od premiéry čtyřky, která si přeci jen na sebe slušně vydělala, potvrdil producent Frank Marshall a herec Shia LaBeouf, že na pětce se pracuje. Zatím je vše pouze ve fázi příprav.


4 0
22.6.2009

Kdykoliv reportéři potkají někoho z tvůrců (Lucas, Spielberg) nebo herců (Ford, LaBeouf), zeptají se tak trochu naslepo, jak je to s pokračováním Indiana Jones. Nedávno ale dostali právě od LaBeoufa na premiéře Transformers 2 překvapivou odpověď – pátý Indy bude a to velmi brzo. To následně potvrdil i producent Frank Marshall, který přiznal, že se projekt také rozběhl. Zbývá najít to nejdůležitější – vhodný a dostatečně zajímavý námět, resp předmět, za kterým by se někdo z rodiny Jonesů pustil. Ten dodatek „někdo z Jonesů“ je důležitý, podle všeho je stále otevřená možnost, že v pokračování už bič a klobouk definitivně přejde z odcházející generace (Ford) na tu nastupující (LaBeouf), zatím to ale nikdo oficiálně nepotvrdil. To samé platí i o datu premiéry, které si zatím také musíme pouze představovat ve snech. Jedno je ale jisté – Indy 5 bude a to brzy.

Diskuze /1

Salim Hrdonožka

Vážně? Pět let a nic :D

31.7.2014 | 22:26:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Indiana Jones 5

Dočkáme se pátého dobrodružství Indyho? Lucas, Spielberg i Ford o tom stále mluví, ale zatím nic konkrétního nepadlo. Celou věc komplikuje nejen přibývající věk všech hlavních protagonistů, ale také fakt, že Lucas nedávno prodal Lucasfilmu společnosti Disney a prakticky odešel z filmového průmyslu. Disney hodlá nyní vyrábět novou trilogii Star Wars. Indy by zdá se mohl následovat. Nechme se překvapit.

Reklama

Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Vznik nápadu s Indiana Jonesem je už dnes prakticky legendou. Když se v létě roku 1977 Spielberg a Lucas poprvé vážněji zamýšleli nad filmem, určitě netušili, jaký úspěch je čeká…

Indiana Jones online