Invincible (Neporazitelný)
96/100 - 56×

Invincible(Neporazitelný)

Legendární hrdina z dílny Roberta Kirkmana, který se na stránkách komiksů nakladatelství Image objevil už roku 2002, nyní konečně přichází ve vlastním animovaném seriálu z dílny Stevena Yeuna.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Amazon | 41 minut
žánr
Akční, Animovaný, Komiksový
hrají
Steven Yeun (Invincible), J.K. Simmons (Omni-Man), Sandra Oh (Debbie Grayson), Gillian Jacobs (Atom Eve), Walton Goggins (Cecil Stedman), Ross Marquand, Zachary Quinto (Robot / Rudy Conners), Zazie Beetz (Amber Bennett), Chris Diamantopoulos (Donald Ferguson), Clancy Brown (Damien Darkblood), Seth Rogen (Allen), Mark Hamill (Art Rosenbaum), Ross Marquand (The Immortal), Lennie James (Darkwing), Lauren Cohan (War Woman), Michael Cudlitz (Red Rush)

Druhá polovina odstartovala šokujícími zvraty

Druhá polovina odstartovala šokujícími zvraty

Už od rozjezdu seriálu Invincible je všem jasné, že si seriál nebude s ničím brát servítky a nezalekne se před drastickým usmrcením jedné postavy za druhou. To dokazuje i první díl druhé poloviny druhé řady, který šokujícími zvraty oplýval.

2 0
20.3.2024

Před týdnem se Invincible vrátil po pauze s novým dílem druhé série, a to se vší parádou. Není divu, že si epizoda This Must Come As A Shock zatím u nás drží status nejlepšího dílu druhé řady. Hrdinové ze Země v ní totiž svádějí boj na dvou frontách a ani na jedné se s nimi nikdo nemazlí. Zatímco ti „schopnější“ a „silnější“ hrdinové v čele s Invinciblem a Atom Eve vyrazili do vesmíru, aby ochránili Zemi před invazí olohňů z Marsu, na Zemi se museli zbývající tři členové Strážců vypořádat s Plazí partou.

Na výsledek vesmírného souboje si musíme počkat až do dalšího dílu, avšak pořádná jatka se konala na Zemi. Rex Splode, Dupli-Kate a Shrinking Rae pronikli do zařízení, do něhož se Plazí parta vkradla, aby tyto „céčkové“ padouchy dopadli. K jejich překvapení je tato skupina, kterou tvoří King Lizard, Salamander, Iguana a Komodo Dragon, silnější než kdy dřív, což se nevyvinulo dobře pro Kate, jejíž duplikáty byly zabity včetně její originální verze. Rae se sice podařilo usmrtit Salamandera, nicméně ona sama už nevyvázla před Komodo Dragonem, který si na ní pěkně smlsl. Obě hrdinky tudíž byly zabity (I když v případě Kate tomu tak nakonec být nemusí, neboť její originální verze třeba v boji ani být nemusela. – pozn. red.). Rex nakonec uspěl v zabití Iguany a Komodo Dragona, avšak ten mu ještě před svým úmrtím stihl ukousnout jednu ruku. V samotném závěru boje už zůstávají jen zesláblý Rex a King Lizard, který drží Rexovi u hlavy pistoli. Podaří se Rexovi nějak vyváznout? Na to si musíme počkat. Tento díl tedy jasně ukázal, že žádný z hrdinů nemá své přežití v seriálu jisté.

(Strážci přišli o dvě hrdinky. Foto: Amazon)

Dalším šokujícím zvratem v epizodě bylo, že nám byl odhalen další Viltruman, který se nám celou dobu skrýval na očích. V potitulkové scéně jsme byli svědky toho, jak se Allen probral poté, co jsme jej mohli považovat již za zesnulého. Nad ním stojí vůdce Koalice planet Thaedus, který mu prozradí, že Allenovo tělo vylepšil, aby se mohl rovnat Viltrumanům a následně mu vyjeví pravdu o sobě samém. Thaedus totiž je ve skutečnosti Viltrumanem a zároveň je prvním Viltrumanem, který se kdy vzepřel Říši. Thaedus se tak stává mnohem důležitější postavou pro příběh a navíc potřebuje Invincibla k tomu, aby mohli vyhrát válku a porazit Říši. Dvojice se tak nejspíš již brzy setká a spojí síly.

(Thaedus je ve skutečnosti Viltruman. Foto: Amazon)

Také vás zaskočilo úmrtí některých hrdinů? A co říkáte na to, že je Thaedus Viltruman?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Druhá polovina odstartovala šokujícími zvraty

Druhá polovina odstartovala šokujícími zvraty

Už od rozjezdu seriálu Invincible je všem jasné, že si seriál nebude s ničím brát servítky a nezalekne se před drastickým usmrcením jedné postavy za druhou. To dokazuje i první díl druhé poloviny druhé řady, který šokujícími zvraty oplýval.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Epizodní plakáty

Epizodní plakáty

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama