Invincible (Neporazitelný)
96/100 - 56×

Invincible(Neporazitelný)

Legendární hrdina z dílny Roberta Kirkmana, který se na stránkách komiksů nakladatelství Image objevil už roku 2002, nyní konečně přichází ve vlastním animovaném seriálu z dílny Stevena Yeuna.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Amazon | 41 minut
žánr
Akční, Animovaný, Komiksový
hrají
Steven Yeun (Invincible), J.K. Simmons (Omni-Man), Sandra Oh (Debbie Grayson), Gillian Jacobs (Atom Eve), Walton Goggins (Cecil Stedman), Ross Marquand, Zachary Quinto (Robot / Rudy Conners), Zazie Beetz (Amber Bennett), Chris Diamantopoulos (Donald Ferguson), Clancy Brown (Damien Darkblood), Seth Rogen (Allen), Mark Hamill (Art Rosenbaum), Ross Marquand (The Immortal), Lennie James (Darkwing), Lauren Cohan (War Woman), Michael Cudlitz (Red Rush)

S01E05: That Actually Hurt

S01E05: That Actually Hurt

Mark věří svým novým dovednostem a velmi riskuje, když se spojí s místním padouchem, aby zničili šéfa podsvětí. Do toho se snaží stíhat školu a nový vztah.

sk
9.4.2021
47 minut

Základní info:

Režie: Jay Baker
Scénář: Christine Lavaf

Hrají: Steven Yeun (Invincible), J.K. Simmons (Omni-Man), Sandra Oh (Debbie Grayson), Gillian Jacobs (Atom Eve), Zachary Quinto (Robot), Walton Goggins (Cecil Stedman), Zazie Beetz (Amber Bennett), Jason Mantzoukas (Rex Splode), Malese Jow (Dupli-Kate), Grey Griffin (Monster Girl, Shrinking Rae), Khary Payton (Black Samson), Chris Diamantopoulos (Donald Ferguson, Isotope), Kevin Michael Richardson (Maulerova dvojčata), Mahershala Ali (Titan), Fred Tatasciore (Kill Cannon, Adam), Michael Dorn (Battle Beast), Jeffrey Donovan (Machine Head), Reginald VelJohnson (ředitel Winslow), Nicole Byer (Vanessa, Fiona),…

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Tak tohle bylo zatraceně chytré.
Invincible/Mark má holku, která je po 3 měsících jejich vztahu dosti naštvaná, páč Mark nechodí v čas, atd. Hold vztahy jsou komplikované, i když nejste suprhero. Invincible je požádán o pomoc, ale jeho otec Omniman mu vysvětluje, že se nemá angažovat v obyčejných lidských bitvách, má se věnovat „širší perspektivě“. To mu nakonec asi dojde, protože dostane i se Strážcemi Zeměkoule pěkně tvrdě zabrat.

14.1.2023 | 21:40:37
Remi91

Epizoda začne klasickým problémem superhrdinů se kterým se třeba Spider-man potýká již dekády. Uspořádat normální a superhrdinský život je komplikované a časově náročné. Zvlášť v okamžiku, kdy se snažíte vést i nějaký romantický vztah a přitom tajit vaši identitu. Pak přijde na řadu linka s vymahačem, který se snaží o změnu. Závěrečné vyvrcholení přineslo vše potřebné. Akční náhul, citové zapojení a tvrdé vyústění se správně podanými morálními následky.

11.5.2021 | 0:19:08
stranghels23

supr

10.4.2021 | 0:39:24

Nepřehlédněte

Druhá polovina odstartovala šokujícími zvraty

Druhá polovina odstartovala šokujícími zvraty

Už od rozjezdu seriálu Invincible je všem jasné, že si seriál nebude s ničím brát servítky a nezalekne se před drastickým usmrcením jedné postavy za druhou. To dokazuje i první díl druhé poloviny druhé řady, který šokujícími zvraty oplýval.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Epizodní plakáty

Epizodní plakáty

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama