Invincible (Neporazitelný)
96/100 - 56×

Invincible(Neporazitelný)

Legendární hrdina z dílny Roberta Kirkmana, který se na stránkách komiksů nakladatelství Image objevil už roku 2002, nyní konečně přichází ve vlastním animovaném seriálu z dílny Stevena Yeuna.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Amazon | 41 minut
žánr
Akční, Animovaný, Komiksový
hrají
Steven Yeun (Invincible), J.K. Simmons (Omni-Man), Sandra Oh (Debbie Grayson), Gillian Jacobs (Atom Eve), Walton Goggins (Cecil Stedman), Ross Marquand, Zachary Quinto (Robot / Rudy Conners), Zazie Beetz (Amber Bennett), Chris Diamantopoulos (Donald Ferguson), Clancy Brown (Damien Darkblood), Seth Rogen (Allen), Mark Hamill (Art Rosenbaum), Ross Marquand (The Immortal), Lennie James (Darkwing), Lauren Cohan (War Woman), Michael Cudlitz (Red Rush)

S01E08: Where I Really Come From

S01E08: Where I Really Come From

Mark musí dokázat, že se stal hrdinou, jakým si přál být, a musí zastavit nezastavitelnou­ sílu.

sk
30.4.2021
45 minut

Základní info:

Režie: William Ruzicka
Scénář: Robert Kirkman

Hrají: Steven Yeun (Invincible), J.K. Simmons (Omni-Man), Sandra Oh (Debbie Grayson), Gillian Jacobs (Atom Eve), Zachary Quinto (Robot), Walton Goggins (Cecil Stedman), Zazie Beetz (Amber Bennett), Andrew Rannells (William Clockwell), Jason Mantzoukas (Rex Splode), Malese Jow (Dupli-Kate), Grey Griffin (Monster Girl, Shrinking Rae), Khary Payton (Black Samson), Kevin Michael Richardson (Maulerova dvojčata), Ross Marquand (The Immortal, Rudy Conners), Mark Hamill (Art Rosenbaum), Seth Rogen (Allen),…

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Neuvěřitelná směs brutality a násilí, až z toho jde hlava kolem. Jediné co Invinciblea/Marka zachrání, je uvědomění si Omnimana, co k němu cítí, i když má na této planetě „zavést pořádky“, příkazem z jeho rodné planety Viltrum, podrobení lidstva. Mizí do vesmíru, jako by nechtěl být toho součástí.
Po uzdravení Marka se stane to, co i záporáci pochopí, že je potřeba spolupracovat a vymyslet plán, jak budoucí hrozbu od Viltrumanů zastavit.

15.1.2023 | 1:02:58
ked

Mrda. Těším se na druhou sérii.

11.5.2021 | 22:12:08
Remi91

Souboj tak nelítostný, krvavý, po všech stránkách brutální a nervy drásající, že i velká produkce anime musí smeknout a vzdát hold. A jak to zakončíte? Tím, že přinese záblesk všech pohrom, co na postavy čekají v druhé sezóně a tu největší necháte jen tak poletovat v povzdálí. Kirkman znovu dokázal ohromit a nabídl nás sérii, která má možnost udržet se v éteru po dlouhou dobu.

11.5.2021 | 2:52:35
elpapirus

Nutno říci, že teď teprve komiks pořádně začíná. V dalších sériích se máme opravdu na co těšit.

2.5.2021 | 21:07:33
deejaywolf

Slušný nářez. Výtky mám snad jen k proměnlivosti síly a rychlosti protagonistů, ale je to komiks, tak je třeba brát vše s rezervou:)

2.5.2021 | 17:39:44
Raiden123

Tak neviem,v tomto seriali capuju krv ako limonadu alebo co?

Ked odisiel Omni man,to neznamena,ze odisli i jeho nepriatelia,tento serial ma zarobene na dost komplikovany pribeh ak bude pokracovat.

30.4.2021 | 14:53:27

Nepřehlédněte

Druhá polovina odstartovala šokujícími zvraty

Druhá polovina odstartovala šokujícími zvraty

Už od rozjezdu seriálu Invincible je všem jasné, že si seriál nebude s ničím brát servítky a nezalekne se před drastickým usmrcením jedné postavy za druhou. To dokazuje i první díl druhé poloviny druhé řady, který šokujícími zvraty oplýval.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Epizodní plakáty

Epizodní plakáty

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama