Invincible (Neporazitelný)
96/100 - 56×

Invincible(Neporazitelný)

Legendární hrdina z dílny Roberta Kirkmana, který se na stránkách komiksů nakladatelství Image objevil už roku 2002, nyní konečně přichází ve vlastním animovaném seriálu z dílny Stevena Yeuna.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Amazon | 41 minut
žánr
Akční, Animovaný, Komiksový
hrají
Steven Yeun (Invincible), J.K. Simmons (Omni-Man), Sandra Oh (Debbie Grayson), Gillian Jacobs (Atom Eve), Walton Goggins (Cecil Stedman), Ross Marquand, Zachary Quinto (Robot / Rudy Conners), Zazie Beetz (Amber Bennett), Chris Diamantopoulos (Donald Ferguson), Clancy Brown (Damien Darkblood), Seth Rogen (Allen), Mark Hamill (Art Rosenbaum), Ross Marquand (The Immortal), Lennie James (Darkwing), Lauren Cohan (War Woman), Michael Cudlitz (Red Rush)

S01E07: We Need to Talk

S01E07: We Need to Talk

Mark je ztracený a zmatený, proto si jde pro radu za Eve. Zároveň ale všichni hledají jeho.

sk
23.4.2021
49 minut

Základní info:

Režie: Vinton Heuck
Scénář: Simon Racioppa

Hrají: Steven Yeun (Invincible), J.K. Simmons (Omni-Man), Sandra Oh (Debbie Grayson), Gillian Jacobs (Atom Eve), Zachary Quinto (Robot), Walton Goggins (Cecil Stedman), Zazie Beetz (Amber Bennett), Andrew Rannells (William Clockwell), Jason Mantzoukas (Rex Splode), Malese Jow (Dupli-Kate), Grey Griffin (Monster Girl, Shrinking Rae), Khary Payton (Black Samson), Chris Diamantopoulos (Donald Ferguson), Kevin Michael Richardson (Maulerova dvojčata), Ross Marquand (The Immortal, Rudy Conners),…

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Tak to byl nářez. Co Cecile našel a následně použil proti němu, nemám slov. Jak to dopadne mezi otcem a synem, až zjistí, jak to vše bylo? Nikdo neví.
A to mě na tom fest baví, je to málo předvídatelné, což mě těší. Best díl, spolu s prvním.

14.1.2023 | 23:55:44
Remi91

Vybavte si souboj Rick a prezidenta ze závěru třetí sezóny. Bylo to krásně přehnané. Vytahovaly se stále větší a nečekanější vychytávky a vše působilo epicky. Tak si to vynásobte do celoplanetárního měřítka a dostanete rozměr této epizody. I přes enormní akci, brutalitu a asi i přehnanost se stále vyskytují důležité momenty, kde postavy reagují a vy je dokážete pochopit. Je tady obsažena lidskost. Postavy nejsou dvourozměrné. Mají své motivy, své pohnutky.

11.5.2021 | 2:03:15
stranghels23

Amazing, podle me nejlepší serial poslední doby

26.4.2021 | 22:02:15

Nepřehlédněte

Druhá polovina odstartovala šokujícími zvraty

Druhá polovina odstartovala šokujícími zvraty

Už od rozjezdu seriálu Invincible je všem jasné, že si seriál nebude s ničím brát servítky a nezalekne se před drastickým usmrcením jedné postavy za druhou. To dokazuje i první díl druhé poloviny druhé řady, který šokujícími zvraty oplýval.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Epizodní plakáty

Epizodní plakáty

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama