iZombie
89/100 - 198×

iZombie

Má ráda váš mozek. Dokonce si myslí, že je naprosto k sežrání. Jedna ze studentek medicíny je totiž zombie a dostane práci u policejního koronera. Aby si zachovala svou lidskou tvář, musí pravidelně svačit mozky mrtvol, se kterými se koroner dennodenně setkává. S každým snědeným mozkem se jí ale do hlavy dostanou vzpomínky mrtvého a díky nim tak pomáhá policii řešit případy.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Fantasy, Komiksový
hrají
Rose McIver (Olivia "Liv" Moore), Rahul Kohli (Ravi Chakrabarti), Malcolm Goodwin (Clive Babineaux), Robert Buckley (Major Lilywhite), David Anders (Blaine DeBeers), Aly Michalka (Peyton Charles), Bryce Hodgson (Don Eberhard), Jessica Harmon (Dale Bozzio), Robert Knepper (Angus McDonough), Jason Dohring (Chase Graves), Daniel Bonjour (Levon Patch),

Major Lilywhite

Major Lilywhite

Livin bývalý snoubenec, kterého opustila, aby ho chránila před sebou samou. Ačkoliv zůstali přáteli, Major je do Liv stále zamilovaný.

Sezóny 5
2015 - 2019

Major studoval na stejné vysoké škole jako Liv a Peyton, kde se věnoval hraní fotbalu. S Liv se sblížili a začali spolu randit, až se jednoho dne zasnoubili. Nicméně, když se Liv jednou vrátila po párty na lodi domů, tak se úplně změnila a zásnuby odvolala a s Majorem se rozešla. Z Liv se totiž změnila v zombie a snaží se Majora chránit před sebou samou.

Major pracuje jako sociální pracovník a snaží se pomáhat mladistvým s jejich problémy v místním centru Helton Shelter. Díky tomu se o Majorovi dozvídáme, že je velmi starostlivý a ochranářský člověk. Když se však začnou mladí lidé ztrácet, začne po nich Major pátrat, až se mu podaří zjistit, že za zmizeními stojí jistý muž, který si říká „The Candyman“ a který je ve spojení s Blainem DeBeersem.

Poté, co jej Blaine vážně zraní, rozhodne se Liv Majora zachránit, a to tím, že ho promění v zombie. Brzy poté mu Liv dá Raviho lék na zombiismus a z Majora je opět člověk. Je to však jen dočasně, neboť se nakonec promění zpět v zombie.

Během toho, co je z něj opět člověk pracuje Major pro společnost Max Rager, která stojí za vypuknutím zombie nákazy. Jeho úkolem je eliminovat všechny zombie, dostane navíc přezdívku „Chaos Killer“. Když je z něj opět zombie, tak začne pracovat pro společnost Filmore-Graves Enterprises, ve které jsou všichni zaměstnanci zombie. Následně je ještě jednou vyléčen, ale později se rozhodne, že se chce stát opět zombiem.

Foto: The CW

Major Lilywhite je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Crazynecka

no nevim co si o nem myslet ;.D , s jeho postavou mydli sem tam,, jednou zobik, jednou clovek, pak opet zombik a pak zas clovek.. porad dokola ..:-D to same je i se vztahem s Liv.. jednou zjisti, ze ji porad miluje a ze s ni chce byt , pak zas ne.. pak zas jo.jak z cisteho nebe a pak zas ne ..:-D.

17.5.2018 | 0:39:06
Car

prvni serie dobry, s Liv jsem mu to i prala i kdyz ti dva jeji partneri byli k ni zajimavejsi, v druhe serii si to u me trochu po*ral ale pak prislo vylepseni, navic jedno vylepseni je herec jako takovy taaaakze :D

21.8.2017 | 23:53:38
fanta2pomeranc

S každým dílem ho mám radši. Většinou nefandím myšlence hlavních vztahů, ale tady doufám, že to nakonec s ním a s Liv dopadne dobře. Když snědl pubertální mozek, byl k nezaplacení.

25.5.2017 | 12:21:31
B.Wilde

Já nevím, on je takovej hrozně zvláštní… jako je to kus chlapa, to se mu musí nechat, ale občas mi přijde takovej „nevím co od něj čekat“… a ani nevím, jestli vůbec chci aby byli s Liv spolu. :D

18.4.2017 | 19:22:36
R.-TedyS

V pohodě chlap, ale přijde mi že se víc hodí k Peyton.

15.1.2017 | 17:26:11
FoxieBlack

Hezký, ale někdy mi přijde že se chová jak debil :D

3.1.2017 | 19:55:24
VampKošilka

Zas tolik mi nevadí, ale k Liv se fakt nehodí někdo tak nezajímavý. Byla bych nejradši, kdyby zemřel a nahradil ho někdo výraznější.

25.8.2016 | 19:14:02
Moooos

Mám ho ráda.

17.5.2016 | 18:03:30
MariKusKus

kde se dá sehnat takový debil…?

8.2.2016 | 19:03:42
nini78

Mne sa páči :)

10.6.2015 | 19:49:59

Reklama

Úvodní znělka

Seriál iZombie má také svoji originální komiksovou znělku. Za její podobu můžeme vděčit umělci Mikeu Allredovi.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama