iZombie
89/100 - 198×

iZombie

Má ráda váš mozek. Dokonce si myslí, že je naprosto k sežrání. Jedna ze studentek medicíny je totiž zombie a dostane práci u policejního koronera. Aby si zachovala svou lidskou tvář, musí pravidelně svačit mozky mrtvol, se kterými se koroner dennodenně setkává. S každým snědeným mozkem se jí ale do hlavy dostanou vzpomínky mrtvého a díky nim tak pomáhá policii řešit případy.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Fantasy, Komiksový
hrají
Rose McIver (Olivia "Liv" Moore), Rahul Kohli (Ravi Chakrabarti), Malcolm Goodwin (Clive Babineaux), Robert Buckley (Major Lilywhite), David Anders (Blaine DeBeers), Aly Michalka (Peyton Charles), Bryce Hodgson (Don Eberhard), Jessica Harmon (Dale Bozzio), Robert Knepper (Angus McDonough), Jason Dohring (Chase Graves), Daniel Bonjour (Levon Patch),

Peyton Charles

Peyton Charles

Livina nejlepší kamarádka a spolubydlící. Má starost o Liv, která se po párty na lodi úplně změnila. Pracuje jako asistentka okresního prokurátora.

Sezóny 5
2015 - 2019

Peyton je Livina nejlepší kamarádka. Obě spolu chodily na Washingtonskou univerzitu, kde s nimi chodil i Major, a byly členkami sesterstva Mu Theta Zeta. Nyní obě bydlí v Seattu a sdílejí stejný byt. Peyton pracuje jako asistentka okresního prokurátora. Později ji dokonce její šéf Floyd Baracus povýší.

Peyton si začala románek s Liviným kolegou Ravim, bohužel však jejich vztah nevydrží a zůstanou pouze přáteli. Když se Peyton dozví o Liv pravdu, tak na chvíli zmizí z města. Když se ale vrátí, tak si vše s Liv vyříká a obě se udobří. Když Peyton rozjíždí případ proti Staceymu Bossovi, tak se sblíží s Blainem DeBeersem a jejich vztah postoupí na novou úroveň. Nicméně, když se dozví, že Blaine je ten, kdo proměnil Liv v zombie, tak se jejich vztah zkomplikuje. Když ještě vyjde najevo, že Blaine předstírá ztrátu paměti a je ve skutečnosti úplně jiný člověk, tak se s ním Peyton rozejde.

S Ravim sice zůstali jen přáteli, avšak je mezi nimi nadále nějaká ta jiskra.

Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
arthurcz

Božská …

11.5.2018 | 12:32:15
Car

Peyton, Peyton… to je postava, kterou jsem doted moc nepobrala, abych pravdu rekla :D prvni dve serie spise jako hostujici, treti serie povysena hlavni postava (pokud jsem to dobre pobrala) ale i tak nevim no, k Liv se teda moc hezky nezachovala, takhle se urcite BFF nechova a k Ravimu uz vubec ne, jako jasne nevedela co je Blaine zac ale i tak proste… a neni to jeji nejvetsi preslap

21.8.2017 | 23:49:38
Miss_Electra

Ja ju veľmi nemusím. Keď je s Ravim tak je fajn, (aj keď ja radšej Raviho single :D) ale potom ako si začala s Blainom, a ho obhajovala… :/ Veď on je vrah, díler a ona zástupca návladního, a Liv a Majora pozná dlhšie a predsa bola na Blainovej strane.. ._.

1.8.2017 | 10:34:27
Marti BilC

Ze začátku byla fajn, s Ravim byla taky ok. Ale s Blainem? Blain je můj miláček, ale záporák. Vrah, dealer a šéf v prodejnách mozků pro ostatní zombie. (Pak měl teda ten pohřební ústav a milion utopia) Celá její postava mi přijde divně vymyšlená. Každopádně výkony herečky jsou dostačující.

21.6.2017 | 13:30:54
fanta2pomeranc

Já u ní pořád nevím…

15.6.2017 | 11:22:04
KaraSnowAllen

Právnička, která tvrdě bojuje za spravedlnost jde chrápat se sériovým vrahem jen proto, že se trošku pozapomněl? Blaina miluju a jednoho dne bych ráda viděla něco mezi Liv a Blainem, k Peyton to ale absolutně nejde a hodně se mi tím zhnusila, Blaine neudělal nic, čím by to odčinil, jen si hrál na prince na bílém koni. Snad toto už skončilo a já budu moct brzy změnit hodnocení.

22.5.2017 | 18:40:57
B.Wilde

Dokud nebyla s Blainem, tak se mi zdála spíš jen taková „vedlejší postava“ co je tam jen na efekt… ale na to jak to bude mezi nimi a taky Ravim, jsem dost zvědavá. :D

18.4.2017 | 19:20:35
PaníPerňásková

Sexy a to jak chlastá :D bomba

4.4.2017 | 20:13:24
VampKošilka

Aly Michalka je fajn, ale tahle postava je nemastná, neslaná, kdyby tam nebyla, tak by jsme ohledně jí opravdu o moc nepřišli.

6.8.2016 | 19:29:14
Golradir

I fell in love :)

19.8.2015 | 20:21:52

Reklama

Úvodní znělka

Seriál iZombie má také svoji originální komiksovou znělku. Za její podobu můžeme vděčit umělci Mikeu Allredovi.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama