iZombie Peyton Charles

Peyton Charles

Peyton Charles

Livina nejlepší kamarádka a spolubydlící. Má starost o Liv, která se po párty na lodi úplně změnila. Pracuje jako asistentka okresního prokurátora.

Sezóny 5
2015 - 2019

Peyton je Livina nejlepší kamarádka. Obě spolu chodily na Washingtonskou univerzitu, kde s nimi chodil i Major, a byly členkami sesterstva Mu Theta Zeta. Nyní obě bydlí v Seattu a sdílejí stejný byt. Peyton pracuje jako asistentka okresního prokurátora. Později ji dokonce její šéf Floyd Baracus povýší.

Peyton si začala románek s Liviným kolegou Ravim, bohužel však jejich vztah nevydrží a zůstanou pouze přáteli. Když se Peyton dozví o Liv pravdu, tak na chvíli zmizí z města. Když se ale vrátí, tak si vše s Liv vyříká a obě se udobří. Když Peyton rozjíždí případ proti Staceymu Bossovi, tak se sblíží s Blainem DeBeersem a jejich vztah postoupí na novou úroveň. Nicméně, když se dozví, že Blaine je ten, kdo proměnil Liv v zombie, tak se jejich vztah zkomplikuje. Když ještě vyjde najevo, že Blaine předstírá ztrátu paměti a je ve skutečnosti úplně jiný člověk, tak se s ním Peyton rozejde.


S Ravim sice zůstali jen přáteli, avšak je mezi nimi nadále nějaká ta jiskra.

Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
arthurcz

Božská …

11.5.2018 | 12:32:15
Car

Peyton, Peyton… to je postava, kterou jsem doted moc nepobrala, abych pravdu rekla :D prvni dve serie spise jako hostujici, treti serie povysena hlavni postava (pokud jsem to dobre pobrala) ale i tak nevim no, k Liv se teda moc hezky nezachovala, takhle se urcite BFF nechova a k Ravimu uz vubec ne, jako jasne nevedela co je Blaine zac ale i tak proste… a neni to jeji nejvetsi preslap

21.8.2017 | 23:49:38
Miss_Electra

Ja ju veľmi nemusím. Keď je s Ravim tak je fajn, (aj keď ja radšej Raviho single :D) ale potom ako si začala s Blainom, a ho obhajovala… :/ Veď on je vrah, díler a ona zástupca návladního, a Liv a Majora pozná dlhšie a predsa bola na Blainovej strane.. ._.

1.8.2017 | 10:34:27
Marti BilC

Ze začátku byla fajn, s Ravim byla taky ok. Ale s Blainem? Blain je můj miláček, ale záporák. Vrah, dealer a šéf v prodejnách mozků pro ostatní zombie. (Pak měl teda ten pohřební ústav a milion utopia) Celá její postava mi přijde divně vymyšlená. Každopádně výkony herečky jsou dostačující.

21.6.2017 | 13:30:54
fanta2pomeranc

Já u ní pořád nevím…

15.6.2017 | 11:22:04
KaraSnowAllen

Právnička, která tvrdě bojuje za spravedlnost jde chrápat se sériovým vrahem jen proto, že se trošku pozapomněl? Blaina miluju a jednoho dne bych ráda viděla něco mezi Liv a Blainem, k Peyton to ale absolutně nejde a hodně se mi tím zhnusila, Blaine neudělal nic, čím by to odčinil, jen si hrál na prince na bílém koni. Snad toto už skončilo a já budu moct brzy změnit hodnocení.

22.5.2017 | 18:40:57
Pandora Rosalez

Dokud nebyla s Blainem, tak se mi zdála spíš jen taková „vedlejší postava“ co je tam jen na efekt… ale na to jak to bude mezi nimi a taky Ravim, jsem dost zvědavá. :D

18.4.2017 | 19:20:35
PaníPerňásková

Sexy a to jak chlastá :D bomba

4.4.2017 | 20:13:24
VampKošilka

Aly Michalka je fajn, ale tahle postava je nemastná, neslaná, kdyby tam nebyla, tak by jsme ohledně jí opravdu o moc nepřišli.

6.8.2016 | 19:29:14
Golradir

I fell in love :)

19.8.2015 | 20:21:52

Stav titulků

Epizoda S05E09: The Fresh Princess

cz50%

Titulky pro vás připravují: Alki, @Lenka_211, Airoch, @LadyAlex, @tominotomino

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi.

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál iZombie má také svoji originální komiksovou znělku. Za její podobu můžeme vděčit umělci Mikeu Allredovi.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců