Katy Keene
67/100 - 11×

Katy Keene

Seriál sleduje životy čtyř ikonických postav z Archie Comics, mezi kterými jsou začínající módní návrhářka Katy Keeneová či písničkářka Josie McCoyová, jež jsou na cestě za svými sny ve městě New York. Jaké překážky budou muset tito čtyři ambiciózní umělci překonat, aby prorazili ve světě slávy?

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
žánr
Drama, Hudební, Komiksový
hrají
Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Zane Holtz (K.O. Kelly), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Camille Hyde (Alexandra Cabot), Katherine LaNasa (Gloria Grandbilt)

S01E11: Chapter Eleven: Who Can I Turn To?

S01E11: Chapter Eleven: Who Can I Turn To?

S narůstajícím tlakem ohledně galavečera je Katy sevřena mezi svými novými rolemi. Aby se prosadila, učiní riskantní návrh šatů a doufá, že se jí vyplatí, a k tomu všemu jí ještě přijde rozhodnutí z Parsonsu. Pepper se vydává do souboje se svým nepřítelem a snaží se upoutat pozornost na galavečeru propagováním Josie a Kočiček a také Pepperárny, ale to vše může dopadnout špatně, když se onen nepřítel dostane k Alexovi. Jorge si chce ujasnit, jak to s ním bude dál, avšak dozvídá se překvapivé informace o svých rodičích. K.O. požádá Katy o pomoc a nakonec se jí musí zastat, což může ohrozit její práci.

sk
30.4.2020
401 000
42 minut

Základní info:

Režie: Lea Thompson
Scénář: Sara Saedi

Hrají: Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Zane Holtz (K.O. Kelly), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Camille Hyde (Alexandra Cabot), Nathan Lee Graham (Francois), Daphne Rubin-Vega (Luisa Lopez), Frank Pando (Luis Lopez), Luke Cook (Guy LaMontagne), Ryan Faucett (Bernardo), Heléne Yorke (Amanda), Tedra Millan (Hannah Melvey), Azriel Crews (Cricket), Emily Rafala (Trula Twyst), Josh Segarra (Mateo Lopez), Cadden Jones (Gal LaMontagne), Casey Wilson (Casey Wilson),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Katy se snažila zvladnout udělat ty šaty za Guye ale musim řict že nemělo chybu jak K.O. vrazil Guyovi a ten se pak malem neukazal na udileni cen ale nakonec bylo dobre že nechal zasluhy připsat i Katy někteři by to neudělali a jsem rad že si to spolu konečně užili a rozdali si to v Gloriině kancelaři a jsem zvědav co ted bude dělat Pepper když Hannah řekla Alexovi pravdu.

redaktor
3.2.2021 | 15:41:28

Nepřehlédněte

Katy po první sérii končí

Katy po první sérii končí

Riverdaleský spin-off Katy Keene byl dosud jediným seriálem stanice, který neznal svůj osud pro další sezónu. Nyní se ale už The CW vyjádřilo a bohužel přineslo špatné zprávy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama