Katy Keene
67/100 - 11×

Katy Keene

Seriál sleduje životy čtyř ikonických postav z Archie Comics, mezi kterými jsou začínající módní návrhářka Katy Keeneová či písničkářka Josie McCoyová, jež jsou na cestě za svými sny ve městě New York. Jaké překážky budou muset tito čtyři ambiciózní umělci překonat, aby prorazili ve světě slávy?

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
žánr
Drama, Hudební, Komiksový
hrají
Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Zane Holtz (K.O. Kelly), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Camille Hyde (Alexandra Cabot), Katherine LaNasa (Gloria Grandbilt)

S01E12: Chapter Twelve: Chain of Fools

S01E12: Chapter Twelve: Chain of Fools

Pepperárna se otevírá a Pepper je nadšená, že ji může ukázat Katy, Josie a Jorgemu. Josie si myslí, že má Pepper potíže a poví Katy a Jorgemu, co se opravdu děje, načež si začnou všímat, že tady něco nesedí. Katy se dozvídá znepokojivé informace o Guyově minulosti a musí se rozhodnout, jak se s touhle situací vypořádá. Jorge začíná s několika novými pracemi, aby pomohl rodičům s jejich finanční tísní.

sk
7.5.2020
440 000
42 minut

Základní info:

Režie: Steve Adelson
Scénář: Evelyn Yves

Hrají: Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Zane Holtz (K.O. Kelly), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Nathan Lee Graham (Francois), Frank Pando (Luis Lopez), Luke Cook (Guy LaMontagne), Heléne Yorke (Amanda), Azriel Crews (Cricket), Emily Rafala (Trula Twyst), Abubakr Ali (Raj Patel), Cadden Jones (Gal LaMontagne), Jimmy Palumbo (Gary), Peter Francis James (pan Cabot), Clem Cheung (Dickie), Debi Mazar (Debi Mazar),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Pepper vzala kabelku a pak se snažila zaplatit Alexovi ale musim řict že se nakonec rozhodla spravně že splati dluhy jinak ale chapu že ji Amanda nechala zavřit je to pořad kradež ale je mi lito že ji zatkli uprostřed oslavy jinak je mi lito že vztah Katy s Guyem nevyšel a nečekal jsem že Lacy zavřou.

redaktor
3.2.2021 | 16:30:33

Nepřehlédněte

Katy po první sérii končí

Katy po první sérii končí

Riverdaleský spin-off Katy Keene byl dosud jediným seriálem stanice, který neznal svůj osud pro další sezónu. Nyní se ale už The CW vyjádřilo a bohužel přineslo špatné zprávy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama